Kastamonu Momentum Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Momentum Kombi Teknik Servis Kastamonu


Momentum Kombi ServisAğlı Çatalzeytin Gökçeağaç


Momentum, Plus Momentum altyapısı ile elektrikli pompa endüstrisinde deneyim kazanan ve MOMENTUM markası ile hidrofor pompası ürünlerini geliştiren İstanbul merkezli firmadır. Geniş ve özel bir hidrofor pompası yelpazesi sunan markaya, MOMENTUM hidrofor servisi olarak destek veriyoruz. Hidrofor sistemleri ve hidrofor pompası teknik özellikleri hakkında uzman ve tecrübeli bir teknik ekibe sahibiz. Sisteminizde meydana gelebilecek herhangi bir hidrofor arızası veya hidrofor pompası bakımı için MOMENTUM teknik servisi ekibimize güvenebilirsiniz.


Tipik Hidrofor Pompası Arızaları Nelerdir?


Hidrofor pompaları; evsel uygulamalar, ticari alanlar, fabrikalar, çamaşırhaneler, hamamlar, tarım ve sulama uygulamaları, yüzme havuzları, SPA banyoları gibi pek çok alanda kullanılabilen makinelerdir. Görevi, musluk ve cihazlardan çıkan su debisini arttırmaktır. Binanızın her noktasına daha yüksek su basıncı sağlamak için doğrudan su sisteminize bağlanan hidrofor pompaları, çoğu zaman dayanıklı, kullanımı kolay, güvenli ve enerji açısından verimlidir.


Düşük su basıncı, yerçekimi, taşıma veya ek sistemlerin sonucuysa, bir hidrofor pompası sorunu çözebilir. Bununla birlikte, tesisat problemleri, aşınma, korozyon gibi nedenler hidrofor pompanızın arızalanmasına neden olabilir. Ayrıca yüksek basınç su tesisatını, donanımları ve cihazları tahrip edebilir. Sistemlerin çoğunda, su hattının su basıncını korumak için bir basınç düşürme valfı bulunur. 60 psi üzerindeki basınç, tesisat sistemi sorunlarına neden olabilir. Su iletimi ile ilgili sorununuz olduğunda MOMENTUM pompa servisi teknisyenlerimiz sizi ücretsiz bilgilendirebilir.


Uzman MOMENTUM Teknik Servisi


MOMENTUM hidrofor pompalarının dayanıklı olduğu bilinir ancak, zaman, aşınma ve yıpranma, nem ve sıcaklık dalgalanmalarının tümü sisteminizde hasar ve arızaya neden olabilir. Arızalanan hidrofor pompası ile ilgili MOMENTUM özel servisi teknik uzmanlarımız hizmetinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilmek için bilgi ve teknik bilgi sağlayabilirler. Profesyonellerimiz tam bir sistem incelemesi sunar ve seçeneklerinizi sizinle birlikte gözden geçirir, borularda tıkanma, tortu birikmesi, kötü drenaj performansı gibi birçok hidrofor sorununuz, hızlı bir şekilde giderilir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin