Airfel Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Airfel Kombi Teknik Servis


Airfel Kombi Arıza Kayıt

Bursa Elazığ Sakarya Siirt


Türkiye'de üretilen ve Daikin Isı Grubu’nun tüketici dostu markası olan Airfel, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini çok iyi sentezleyen ısıtma ve soğutma sistemi ürünleri ile bilinir. Potansiyel arıza ve bakım için Airfel kombi servisi hizmetleri yaygındır. Genel olarak Airfel kombi cihazları sağlam ve güvenilirdir. Uygun kurulum ve periyodik Airfel kombi bakımı ile yıllarca varlığını unutabilirsiniz.


Popüler Airfel Kombi Modelleri ve Özellikleri


Yoğuşmalı kombi ve tam yoğuşmalı kombi modelleri üzerinde odaklaşan Airfel kombi tüketici dostu seçenekler sunuyor. Hangi tip ve modeli satın almak istediğinize karar veremediğinizde ücretsiz arayabilir bilgi alabilirsiniz. Airfel teknik servisi sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyacaktır.


- Airfel Digifel Condense Kombiler: Airfel Digifel Condense hermetik yoğuşmalı kombi; kalite, güvenlik ve yakıt tasarrufu açısından idealdir. 24 ve 28 Kw kapasiteli tipleri olan hermetik kombi, kullanımı kolaydır. LCD ekran, kompakt boyut, hem doğalgaz hem LPG ile çalışabilme özelliği, 13 farklı emniyet sistemi gibi özellikleri ile dikkat çekiyor.
- Airfel Digifel Premix Kombiler: Tam yoğuşma teknolojisi, yüksek verimlilik ve yüksek performans sunuyor. Görme engelli veya yaşlı bireylerin kullanımı için özel kabartmalı kontrol paneli, arıza teşhis ve emniyet sistemleri, güneş enerjisi ile çalışabilme gibi önemli özelliklere sahip.


Popüler Airfel Kazan Modelleri ve Airfel Kazan Servisi


Airfel kazan modelleri, geniş alanlarda ısıtmanın söz konusu olduğu endüstriyel uygulamalar için uygundur. Bu tip kombi modelleri teknik bilgi gerektirir. Kurulumu ve ayarları dikkatli yapılmalıdır. Hem yer tipi yoğuşmalı kazanlar hem de duvar tipi yoğuşmalı kazanlar için Airfel kazan servisi hizmeti alabilirsiniz. Kazan mühendislerimiz kazan teknikleri, montaj ve onarım hizmetleri konusunda uzmandır. Birçok endüstri kuruluşuna destek verebilirler.


- Airfel Yer Tipi Yoğuşmalı Kazanlar: Yüksek yoğuşma teknolojisi ürünü, 200 Kw-270 Kw-340 Kw-410 Kw-480 Kw-550 Kw gücünde, farklı kapasitede kullanıma yönelik modellere sahiptir. 16 cihaza kadar bağlantı, cihazın çalışma fonksiyonlarının izlenebildiği Türkçe menülü LCD ekran, donma ve bakteri koruma özellikleri ile öne çıkıyor.
- Airfel Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar: Yer tipi kazan modellerinden farkı duvara monte edilebilme özelliğidir. Premix yoğuşma teknolojisi ile %100 düşük yakıt sarfiyatı, uzaktan kontrol üniteleri, çalışma zamanı programlama gibi cazip fonksiyonları da içeriyor.


Airfel Ticari Kazan Bakım ve Tamir Servisi


Kazanlara düzenli olarak bakım yapılması, hizmet dışı kalma süresini ortadan kaldırmak için proaktif bir yoldur. Bir kazanın iç kısmı korozyon ve tortu birikintileriyle sarılırsa, aşınma ve enerji tüketimi çarpıcı şekilde artar. Airfel kazan servisi kazan arıtma programları, uzun vadeli güvenilir kullanım sağlar ve enerji maliyetlerini azaltmanıza yardımcı olur. Teknisyenlerimiz, herhangi bir kazan değişimi gerekli olmadan önce rutin bakım işleri sırasında sorunları çözebilir. Ayrıca, kazan emisyonlarının gerekli talimatlar dâhilinde olup olmadığını belirlemek için en gelişmiş bilgisayarlar tarafından üretilen brülör ateşlemeli optimizasyon aletleri ile işlemlerini yapabilirler.


Airfel Kombi Montajı Nasıl Yapılır?


Tipik olarak kombilerde montaj işlemi servisler tarafından yapılmaz. Servisler kombinin ilk çalıştırma işlemini ve kombinin garanti sürecini başlatma işlemini yaparlar. Satın aldığınız kombiye Airfel özel servisi yönlendirilmesi için bizimle iletişime geçebilir, kombi montajı ile ilgili firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Servis yönlendirilmesi yapılabilmesi için öncelikle kombi montajı yaptırmış olmanız ve gaz dağıtım kuruluşundan onay almış olmanız gerekir.


Airfel kombi servisi olarak İstanbul başta olmak üzere pek çok ile hizmetimiz mevcuttur. 7/24 arayabileceğiniz Airfel Kombi Müşteri Hizmetleri personelimizden dilediğiniz gün ve saat için bir Airfel kombi servisi randevusu programlamasını isteyebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin