Vaillant Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Vaillant Kombi Teknik Servis


Vaillant Kombi Arıza Kayıt

Balıkesir Hatay Osmaniye Yozgat


Vaillant, yüksek verimli ısıtma, soğutma ve sıcak su çözümlerinin lideridir. Yenilikçi ve verimli ürünler, akıllı kontrol sistemleri ve optimum Vaillant servisi, söz konusu olduğunda en yüksek standartları temsil etmektedir. Vaillant, 1874 yılında bakırcı ve pompa üreticisi Johann Vaillant tarafından Remscheid, Almanya'da kuruldu. 1894'te Johann Vaillant, "kapalı sistem" gazla çalışan ilk banyo kazanı için patent aldı. İnsanlar ilk defa sıcak ve temiz suyla rahat banyo yapmanın tadını çıkarabildiler, su sıcaklığını ayarlamak da mümkündü.


Kasım 2012'de Vaillant Grup olarak varlıklarını arttıran şirket bugün, Vaillant, Saunier Duval, AWB, Bulex, Glow-worm, Hermann Saunier Duval, Protherm ve DemirDöküm markaları ile global bir şirkettir. Üretimlerini 6 Avrupa ülkesinde ve Çin'deki 10 tesiste yürüten şirket, 32000 çalışanı ile dünya çapında 60'dan fazla ülkede sıcak su, oda ısıtma ve soğutma çözümleri üretmektedir. 30 milyondan fazla kullanıcı portföyüne sahiptir.


Vaillant Kombi Arızaları Nasıl Önlenir?


Kombiniz, sizi ve ailenizi sıcak tutmak, sıcak suyunuzu ısıtmaktan sorumlu olduğundan, evinizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Bir arızanın oluşmasını önlemek için, cihazınıza düzenli olarak kombi bakımı yaptırmalısınız ve kullanım şeklinizi sınırlayarak kazanınızın ömrünü artırabilirsiniz. Vaillant kombi servisi beklenmedik arıza durumlarını engeller ve verimliliği en üst düzeye çıkarabilir, enerji sarfiyatını azaltabilir. Kombinize gereksiz bir baskı uygularsanız, bu gelecekte ani kapatılma riskini doğurur. Kombi kullanırken ekonomikseniz, beklenmedik şekilde kapanma ihtimalini büyük ölçüde azaltırsınız.


Vaillant Kombi Arızalanırsa Ne Yapmalı?


Kombiler çoğunlukla sonbaharda arızalanır, bunun nedeni yaz boyu ısınma gereksinimi duymadığınız için çalışmayan sistem bileşenlerinin korozyonudur. Fakat kombi arızalarının çoğu kısa sürede giderilebilir. Kombinizin beklenmedik bir sorunu olması durumunda bölgenizdeki profesyonel Vaillant teknik servisi hizmetlerini araştırmak ve acil durum için telefonlarını kaydetmek iyi bir fikirdir. Isıtma veya sıcak suyunuz olmadığı için ne kadar stresli olursanız olun, asla kombinizi kendiniz tamir etmeye çalışmamalısınız, kombi tamir ve bakım işleri sadece kalifiye teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Tecrübeli Vaillant arıza tamiri ve bakımı teknik servis ekibinin uzmanlıklarına güvenmeniz gerekir.


Vaillant Termosifon veya Şofben Arızalanırsa...


Termosifon ve şofbenler sadece sıcak suya ihtiyacı için tercih edilen cihazlardır. Çalışma sistemleri benzerdir, her ikisinin de avantaj ve dezavantajları vardır. Termosifon cihazı suyu deposunda tutar, istenildiği zaman ısıtır ve kullanım için hazırlar. Bu belki maksimum 30 dakika kadar beklemenizi gerektirebilir. Termosifonlarda suyun tankta depolanmasından kaynaklanan korozyon, ani voltaj değişiklikleri veya bileşenlerin sert sular yüzünden tıkanması gibi etkenler, arıza nedeni olabilir. Şofbenler ise ani su ısıtıcılarıdır, birkaç saniye içinde sıcak su alırsınız, bununla birlikte şebeke suyunuzun basınç değişiklikleri, çok yoğun kullanım gibi etkenler, verimliliğini düşürebilir. Vaillant termosifon veya şofbeniniz arızalanırsa uzmanlık alanınız değilse yapabileceğiniz çok fazla bir şey yoktur, Vaillant kazan servisi ekibi ile iletişime geçmenizde yarar vardır.


En İyi Vaillant Kombi/Kazan/Termosifon/Şofben Servisi


Kombi, kazan, termosifon veya şofben arızalandığı zaman aksayacak rutininizin telaşını anlıyoruz. Bu nedenle duruma hemen müdahale edebilecek Vaillant boyler servisi ekibini organize ediyoruz. Endüstri standartlarını karşılayan son teknoloji araçları ve tamir ve bakım cihazları kullanıyoruz. Tespit, tamir ve bakım dâhil tüm hizmetlerimizi yüksek profesyonellik ile sunuyoruz. Kombi, kazan tamiri ile ilgili sorun giderme hizmetlerinin en iyisini yapabileceğimizi göstermek için işçilik ve parça değişimlerinde 1 yıl garanti veriyoruz.


Güvenebileceğiniz bir Vaillant özel servisi şirketiyiz. Bizden bir kombi servisi talep ettiğinizde profesyonellerle iş yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Sunduğumuz her şeyi görmek için web sitemizin sayfalarını gözden geçirmenizi ve 7/24 çağrı merkezimizi aramanızı bekliyoruz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin