Protherm Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Protherm Kombi Teknik Servis


Protherm Kombi Arıza Kayıt

Adana Düzce İzmir Kırşehir


Kombi ürünlerinin kullanımında yaşanan bazı sıkıntılar sonrasında ya da bakım işlemine yer verilmemesi arızalanmaların oluşmasına sebep olur. Protherm markasının sunduğu ürün listesinde yer alan kombilerde yaşanan arızalarda konusunda uzman olan teknik servisten destek alınması önerilir.


Protherm kombi servisi hizmeti sunan firmalar arasından seçim yaparken de bazı detaylara yer açmanız gerekir. Bu seçimlerde sadece kombi arızaları değil aynı zamanda bakıma da yer veren firmalardan destek almanız önerilir.


Protherm teknik servisi hizmeti sunan firma tercihinizde konusunda uzman olan personele yer verilip verilmediğine dikkat etmeniz önerilir. Protherm markasının ürünlerine ve arıza onarımlarına hakim olan personel sorunu hemen kavrayarak en doğru çözüme de kısa sürede ulaşım sağlayacaktır. Sadece arızalar için değil aynı zamanda bakım işleminde de cihazda değişim gerektiren aşınan parçaları anında tespit ederek değişimi gerçekleştirilir. Bu sayede ise ürün arızası yaşanmadan engellenmiş olur.


Protherm Kombi Arızası Neden Oluşur?


Protherm markasına sahip olan kombilerden yaşanan arızalar genel olarak birçok kombi de yaşanan sorunlar nedeniyle oluşur. Özellikle periyodik bakıma yer açılmayan kombilerde bu sıkıntılar sıklıkla meydana geliyor. Düzenli olarak bakıma yer verilen kombiler yüksek performans sunarken aynı zamanda arızalanma durumunu da son derece az gerçekleşir. Bu arızalar ise kullanıma bağlı olarak yaşanabilen sorunlardır. Periyodik bakım sadece performansı değil ayrıca ürünün de uzun vadeli olmasını sağlayarak daha kullanışlı ve uzun kullanımlı bir ürüne sahip olmanıza destek olur.


Protherm Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılır?


Protherm özel servis tarafından gerçekleştirilecek olan arıza işlemlerinin yanı sıra aynı firmalardan bakım hizmetini de alabilmeniz gerekir. Periyodik bakıma yer açtığınız kombi ürününüz hangi marka olursa olsun uzun vadeli bir kullanım sağlarken ayrıca ürünün de performansı konusundan size destek olur. Periyodik bakıma ise sene de iki defa yer açılması önerilir. Eğer senede iki defa yer açamıyorsanız en az bir defa senelik bakımın tam anlamı ile gerçekleştirilmesi gerekir. Böylelikle ürününüzün ömrü uzarken bütçenize de destek olmanız mümkün olur.


Protherm Kombi Servisi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?


Protherm markasına ait olan ürünlerde yaşanabilecek olan arızlar da teknik servislerden yararlanabilirsiniz. Teknik servis hizmeti sunan firmalar arasından seçim yaparken Protherm markası ile ilgili olarak deneyime ve uzmanlığa sahip olan ekibin olup olmadığına dikkat etmeniz önemlidir. Bunun yanında sunulan hizmetlerde gerekli olabilecek yedek parça değişiminde ise orijinal ve sıfır ürüne yer veren firma seçilmesi de gerekir.


Protherm kazan servisi sunan firmalar aynı zamanda aynı markanın kombi arıza ve bakım işlemlerinde de size destek olacaktır. Bu seçime sahip olan firmalardan destek almanız uzman bir ekip ile çalıştığınız anlamına da gelir. Protherm markasına sahip olan ürün arızanızda müşteri memnuniyetine sahip olan firmalara yönelmenizde avantajlı bir tercihe yer vermenize neden olacaktır. Müşterilerden gelen geri dönüşlerde görülen memnuniyet firmanın uzman bir kadroya sahip olduğunu ve kaliteli ürün üretimine de yer açtığının en önemli göstergesi olarak karşımıza çıkar.


Protherm markasının sunduğu ürünlerin bakım ve onarımını gerçekleştiren firmalar arasından seçim yaparken garantili hizmet sunan servisten yararlanmanız önerilir. Protherm markasına sahip olan ürün arızası ile ilgili olarak kısa sürede ulaşım sağlayabileceğiniz firmalar ise anında hizmet sunarak mağduriyetinizin hızla giderilmesinde de destek olur. Bu nedenle hem ulaşım kolaylığına sahip olan hem de kısa sürede hizmetin gerçekleşmesine destek olan firmaların seçilmesine dikkat edilmesi önemlidir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin