Bosch Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Bosch Kombi Teknik Servis


Bosch Kombi Arıza Kayıt

Antalya Bolu Erzincan Rize


Isıtma sistemleri olan kombi, şofben ve termosifon her evin en temel ihtiyaçlarındandır ve bu temel ihtiyaçlarınızın kesintiye uğramasını istemezsiniz. Cihazlarınızda herhangi bir sorun yaşadığınızda Bosch teknik servisi olarak yanınızdayız. Bosch kombi servisi, Bosch şofben servisi, Bosch termosifon servisi birimlerimizle irtibata geçmeniz yeterlidir. Müşteri hizmet hattımız en kısa sürede kombi, şofben veya termosifon cihazlarınızla ilgili arızaları gidermek için teknik personelimizi yönlendirecektir.


24 Saat Acil Bosh Kombi Servisi - Bosch Kombi Tamiri ve Bakımı


Kombine gaz kazanları (kombi), şofben gibi daldırma ısıtıcılı sıcak su azanı olmadan sıcak su üretme kabiliyetleri nedeniyle giderek daha popülerdir. Bosch kombi cihazları, genellikle orta büyüklükteki özelliklere sahiptirler ve tek veya çift banyolu küçük evler için mükemmel bir seçimdir. Bununla birlikte kombiler sert suya karşı oldukça hassastır ve düzenli olarak bunlara dikkat etmek çok önemlidir. Düşük veya yüksek su basıncı kombi arıza nedenleridir. Kombiniz çalışmadığında veya düşük performansta çalıştığında yapabileceğiniz çok fazla bir şey yoktur ve mutlaka profesyonel müdahale edilmelidir. 24 saat acil Bosch kombi servisi teknik personelimiz, sorunu bildirdiğiniz zaman, uzmanlığı, deneyimi ve hizmet kalitesi ile yanınızda olacaktır.


Bosch Şofben Servisi - Bosch Şofben Tamiri ve Bakımı


Klasik tanklı su ısıtıcısı olan şofben, -ani su ısıtıcısı olarak da bilinir- ev aletleri ve demirbaşlar için suyu ısıtır ve depolar. Temel olarak, bir su ısıtıcısı olan şofben, enerjiyi ısıya dönüştüren ve bu ısıyı suya aktaran bir cihazdır. Soğuk su borusuna bağlanır ve musluklara ve cihazlara sıcak su sağlayan bir boru sistemine sahiptir. Cihazda suyun sıcaklığını tespit eden bir termostat, bir pilot ışığı veya kıvılcım ateşlemesi ile ateşlenen brülöre yakıt verilmesini düzenler.


Bir Bosch şofben cihazı kullanıyorsanız, kurulum standartlarında olduğu sürece çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat kimi durumlarda Bosch şofben arıza yapabilir; sıcak suyu hiç ısıtmayabilir veya düşük sıcaklıklarda tutabilir. Bu gibi bir durumda teknik bilginiz olsa bile müdahale etmeniz doğru değildir. Bosch şofben servisi size en kısa ve en güvenli tamir ve bakım hizmetini vermek için eğitimli ve deneyimlidir. 7/24 Bosch teknik servis birimimizi arayabilirsiniz.


Bosch Termosifon Servisi - Bosch Termosifon Tamiri ve Bakımı


Termosifon, sıcak su üreten, kazanlı bir su ısıtıcıdır. Sıvı veya gaz yakıt ile sıcak su elde edilen termosifon ve elektrik kullanarak sıcak su elde edilen elektrikli termosifon çeşitleri vardır. Günümüzde büyük şehirlerde daha çok elektrikli termosifon yaygındır. Termosifon mu, şofben mi? Her şeyden önce hem şofben hem de termosifon kurulumu bir Bosch termosifon servisi uzmanı tarafından yapılmalıdır. Doğru kurulum ile birlikte alabileceğiniz en iyi performansı alırsınız. Termosifon ve şofbenin avantaj ve dezavantajları göreceli olarak kişiye göre değişir. Örneğin hemen sıcak su ihtiyacınız varsa ve beklemek istemiyorsanız bireysel kullanıcılar tarafından tercih edilen ve tek amacı anında sıcak su konforu üretmek olan şofben ideal olabilir, bununla birlikte tanklı termosifon su ısıtmak için sizi biraz bekletecektir. Fakat daha uzun süre sıcak suyunuz hazır olacaktır. Daha detaylı bilgi için Bosch teknik servisi bölümümüze danışabilirsiniz.


Evinizde veya işyerinizde sıcak su temini ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?


- Bosch kombi arıza tamiri ve bakımı için Bosch kombi servisi
- Bosch şofben arıza tamiri ve bakımı için Bosch şofben servisi
- Bosch termosifon tamiri ve bakımı için Bosch termosifon servisi


Hizmetlerimiz için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Bosch ısıtma tesisatı onarım ve bakım servisi teknisyenlerimiz ve güler yüzlü müşteri hizmetleri uzmanlarımız tüm ısıtma, soğutma işlemlerinizi yapmaya hazırdır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin