Daikin Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Daikin Kombi Teknik Servis


Daikin Kombi Arıza Kayıt

Erzincan Hakkari Kırşehir Yozgat


1824 yılında kuruluşundan bu yana Daikin, hem Japonya'ya hem de dünyaya ilkleri getiren yenilikçi teknolojiler ve verimli ürünler ile bilinir. 1950'li yıllarda dünyanın ilk 'paket tipi klima ve ısı pompası', 1960'larda ilk 'multi split klima sistemi', 1982'de 'VRV klima sistemi' gibi birçok yeniliğin öncüsüdür. Daikin, kendi kompresörünü ve soğutkan gazını üreten tek iklimlendirme üreticisidir. Üretimden satış sonrası Daikin teknik servisi memnuniyetine kadar, kalite Daikin ürün tedarik zincirinin tüm aşamalarında bir bütündür.


Daikin Isıtma Ürünleri Çeşitleri - Daikin Kazan ve Kombi servisi


Klima sistemlerinin yanı sıra, kombiler ve yoğuşmalı kazanlardan kızılötesi elektrikli ısıtıcılara kadar, Daikin kullanıcıları için çeşitli ısıtma ürünleri sunar. Olabilecek herhangi bir sorunda, Daikin kombi servisi, Daikin kazan servisi tüm arıza ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılar.


- Yoğuşmalı kombiler: Frekans kontrol pompası, full alev modülasyonu ile verim ve tasarruf sağlar. Kalite, güvenlik ve yakıt tasarrufundan ödün vermeden ekonomik çözümlere ulaşmak isteyenler için ideal.
- Tam yoğuşmalı kombiler: otomatik gaz adaptasyonu ile güvenli yanma teknolojisi kullanılan tam yoğuşmalı kombiler aynı zamanda tam yoğuşmalı ısı esanjörü ile % 109 verimli.
- Daikin Airfel şofben: Daikin'in Airfel markası ile sunduğu şofben bireysel kullanım için idealdir. Sabit sıcaklıkta kullanım suyu veren elektronik kontrol ve elektronik ateşleme sistemi ile musluk açıldığında sıcak kullanım suyu temini mümkün. Daikin şofben servisi teknisyenlerimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.
- Gaz yoğuşmalı kazanlar: En son yoğuşma teknolojisi kullanılan, entegre termal depolamaya sahip, kompakt zemin tipi modellerden, duvara monte ünitelere kadar çeşitleri olan gaz yoğuşmalı kazanlar, verimli ve enerji tasarruflu.
- Yağ yoğuşmalı kazanlar: Isıtma sistemi kazan teknolojisini, her türlü ısıtma yağı için maksimum etkinlikte üretiliyor. Çevre dostu, ekonomik ve biyo-yağ için hazır olan bu tip kazanlar akıllı ısıtma seçeneğine sahip.
- Gaz kazanları: Değişken ve çok hızlı kazan serisi, maksimum enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan ısıtma çözümleri için tek fazlı fırınların verimsizliklerini ortadan kaldırır.


Genel Daikin Kombi ve Kazan Arızaları


- Kazan kendi kendine kapanıyor: Düşük su basıncı, termostatla ilgili bir sorun veya kapalı bir vana, hava veya sistemdeki suyu düzgün şekilde dolaştıramama gibi farklı nedenleri olabilir.
- Sızıntı ve damlama: En sık rastlanan nedeni, kırılmış bir iç parçadır, ancak suyun nereden sızdığı ile alakalı olacaktır. Bu, ancak Daikin teknik servisi tespiti ile anlaşılabilir.
- Farklı çalışma sesi: Yaygın bir neden, sistemdeki havadır, su basıncının çok düşük olması veya yüksek olması da alternatif nedendir.
- Isı veya sıcak su yok: Arızanın nedeni, diyaframlar, hava kilitleri, termostat, düşük su seviyeleri veya kırık fan motoru olabilir. Basınç veya termostatla ilgili bir sorun varsa, bunu kendiniz ayarlayabilirsiniz. Diğerleri için uzman bir Daikin servisi aramalısınız.
- Pilot ışığı sönüyor: Gaz beslemesini durduran kırılmış bir termokupl kaynaklı olabilir.
- Su akış hızı düşük: Sistemde su kaçağı olabilir, hidrofor arızalı olabilir, basınç emniyet valfinin değiştirilmesi gerekebilir.
- Radyatörler ısınmıyor: Sistemde çamur veya hava birikimi veya eşit olmayan bir ısı dağılımı nedeniyledir. Tamiratı kendiniz yapmak istemediğiniz sürece, kombi uzmanı bir ekip, bunu sizin için kolaylıkla yapabilir.


Profesyonel Daikin Servisi


Kazanlar, kombiler, termosifonlar veya şofbenler hassas bağlantılar ve büyük tehlikeler içerir. Tamiri ve bakımı yüksek uzmanlık derecesi gerektirir. Cihazlarınızda ya da ısıtma/soğutma sistemlerinizde bir arıza olduğunda tamir ve bakım işini Daikin özel servisi profesyonelliğine bırakmanız iyi bir tavsiyedir. Teknik servisimiz tüm Daikin ısıtma/soğutma/iklimlendirme teknolojilerine entegredir. İhtiyaç duyduğunuz her zaman arayabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin