Termoteknik Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Termoteknik Kombi Teknik Servis


Termoteknik Kombi Arıza Kayıt

Edirne Gümüşhane Kars Sinop


1966 yılında Türkiye’de faaliyette başlamış olup elliden fazla ülkeye sunulan Pazar ile gelişimine devam eden Termoteknik markası kombi, kazan gibi ürün gruplarına sahiptir. Kaliteli ürün üretimine yer açan firma gelişen teknolojiden de yararlanarak ideal ve ekonomik seçimlere yer açıyor. Firmanın ürün seçimleri arasında bulunan tercihlerinizi yaparak sizde kaliteli bir ürüne yer verebilirsiniz.


Termoteknik markasına sahip olan kombi ve kazan seçimleri sonrasında mekanik arızalanmalar ya da kullanım yanlışlığına bağlı olarak gelişen arızalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu arızaların çözümünde ise Termoteknik özel servis hizmetinden yararlanmanız mümkün.


Termoteknik Arızaları Neden Yaşanır?


Termoteknik markasına sahip olan ürünlerin bakım hizmetinin alınması gerekir. Periyodik olarak alınacak bu hizmetler sayesinden ürün arızası yaşanmadan önce tespit edilerek önlenebilir. Kullanımda yapılan yanlışlar, mekanik aksamda oluşan arızalar sonrasında ısıtma sisteminde sıkıntılar ile karşılaşılabilir. Ateşleme sorunu, ikaz ışıkları gibi farklı arızalar ile karşılaşmanız mümkün. Termoteknik kombi servisi hizmetinden destek alarak sorunun çözümünde profesyonel destek alabilirsiniz.


Sadece kombi değil ürün modelleri içinde bulunan kazanlar ile ilgili gelişen sıkıntıların çözümünde de Termoteknik kazan servisi hizmetinden yararlanmanız mümkün. Kazanlarda teknik ve mekanik arızalar ile karşılaşılabilir. Bakım hizmetine yer vererek arıza riskini en aza indirmek mümkün olabilir.


Konusunda uzman olan ekibinden destek alarak bakım ve onarım hizmetleri sonrasında yüksek performans ile ürün kullanımına devam edebilirsiniz.


Termoteknik Özel Servisi Neden Tercih Edilir?


Termoteknik teknik servisi hizmetini alarak hem bakım hem de onarımlarda kaliteli seçime yer vermenin ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Gerçekleştirilecek olan hizmet seçiminizde bakım ya da onarımlara yer verebilirsiniz. Teknik destek hizmetinden yararlanarak ürününüzde karşılaştığınız sorunun çözümünde kaliteli ve bir yıl garantili hizmeti alabilmek için teknik servis ekipleriyle irtibata geçebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin