Ferroli Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Ferroli Kombi Teknik Servis


Ferroli Kombi Arıza Kayıt

Düzce Konya Siirt Zonguldak


İtalyan ısıtma ve iklimlendirme ürünleri şirketi Ferroli, Avrupa ve Asya'da 14 ülkede faaliyet gösteren dünyada 100'den fazla ülkede kullanıcısı olan markadır. Ferroli kombi ve kazanları, kalitesi, dayanıklılığı ve yaygın Ferroli teknik servisi ile popülerdir. Markaya ait evsel ve ticari kombiler, kazanlar, su ısıtıcıları ve yenilenebilir enerji ürünleri yelpazesi, ileri teknoloji ile Verona / İtalya'da üretilir. Evinizdeki ısıtmanın bir rönesansa ihtiyaç duyduğuna karar verirseniz, seçebileceğiniz birçok kombi ve kazan sistemi ve uzman Ferroli servis desteği vardır.


Teknik Uzmanlık Gereken Ferroli Kombi Arıza Tamiri ve Bakımı


Damlayan musluklar, su sızdıran borular veya fırın montajı gibi her türlü tesisatta çok deneyimli olsalar da çoğu tesisatçı bir kombi kazan sistemi için mutlaka nitelikli değildir. Bir kombi tamiri veya servisi doğalgaz ve elektrikle çalışmayı içerir, dolayısı ile bu riskli iş için teknik eğitimi yüksek, deneyimli teknisyenlere ihtiyaç vardır. Ferroli boyler servisi, kombi bakım, servis ve tamir işlemlerimizi gerçekleştirmek için yalnızca nitelikli teknisyenler ile çalışır.


Düzenli Bakım Kombi Ömrünü Uzatır!


Kombi arızalarının tipik sebebi hiç bir bakım yapılmadan kullanılmaya devam edilmesidir. Kombi sistemleri gaz, elektrik ve su arasında kompleks bağlantılar içerir, ne kadar dayanıklı ve güvenilir olsa da kireçli sular, sık elektrik kesintileri veya korozyon gibi etkenler kombi arızasına neden olabilir. Oysa düzenli servis yapılırsa, çoğu kombi kazan arızası önlenebilir, ömrü uzatılabilir ve kullanım performansı artırılabilir.


Kombi bakımı kurulum ve bağlı cihazların sağlamlığının standartlara uygun olarak kontrol edileceği bir denetimdir. Sabit hava beslemesinin yeterliliği, herhangi bir baca işlevi de dâhil olmak üzere tüm kombi sisteminin konumu, güvenli çalışması ve performansı, sistemin sürekli çalışmaya devam etmesini sağlamak için standartlara uygun olarak kontrol edilecektir. Ücretsiz bilgilendirme için Ferroli özel servisi teknik birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Airfel Ticari Kazan Bakım ve Tamir Servisi


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin