Ariston Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Ariston Kombi Teknik Servis


Ariston Kombi Arıza Kayıt

Aydın Edirne Manisa Rize


Ariston, kombi, termosifon, klima, duvar tipi kazan veya boyler modelleri ile çoğu ev veya işyeri ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyaçları için mükemmel ürünler üreten dünya markasıdır. Ariston teknik servisi markayla birlikte hareket ederek, her bir ürünün çalışma prensiplerini bilir. Olası kombi arıza, klima arıza, kazan arıza nedenleri ve sonuçları için uygun çözümler sunar.


Ariston Kombi Kazan Neden Arızalanır?


Bir Ariston kombi kazanınız varsa, Ariston teknik servisi marka garantisi altında uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız. En tipik arızalar, kombiniz sistem eskimeye başladığında ortaya çıkar. Kolaylıkla bir Ariston kombi servisi arayabilir ve kombi tamiri ve bakımı isteyebilirsiniz. Fakat tipik bazı kombi kazan arıza sorunları hakkında bir önbilgi sahibi olmanızda yarar vardır.


- Isıtma sorunu: Kombi ısıtma sisteminizin etrafında yeterli miktarda su dolaşımda bulunamıyorsa veya dolaşımdaki su çamurlu, birikintili ise petekler doğru şekilde ısınamaz. Yıllık kombi bakımı ile sorunların büyük kısmı giderilebilir.
- Düşük su basıncı: Basınç göstergesi, 1'in altında bir değer gösteriyorsa, ciddi bir sorun olabilir. Isıtıcı panellerinden bir miktar su almak, basıncı yükseltebilir. Bununla birlikte, su basıncında ani bir düşüş olmuşsa, sistemde bir yerde bir sızıntı olabilir ve en kısa sürede Ariston kazan servisi tespiti gerekebilir.
- Ateşleme sorunu: Bir Ariston kombi kazanının ateşlememesinin birçok nedeni vardır ve olası nedenleri kendiniz düzeltmeye çalışmamanız gerekir. Yapabileceğiniz tek şey gaz, elektrik, termostat kontrolleri yapmak ve kombinizi resetlemektir. Sorun hala düzelmiyorsa Ariston kombi servisi teknisyeniniz bazı parçaları değiştirecektir.


Size En Yakın Ariston Kombi/Kazan Tamir ve Bakımı


Tüm Ariston kombi, kazan, boyler veya klima cihazlarınızda meydana gelen sorunlar için Ariston özel servisi teknik uzmanlarımıza 7/24 danışabilirsiniz. Tamir ve bakım gerekli olduğunda, sıcak su ve ısıtma ihtiyaçlarınızın kesintiye uğramaması için hemen teknik ekibimizi adresinize yönlendireceğiz. Profesyonellerimizin arızayı tespit edip tamir etmesi uzun sürmeyecektir ve bu işlemler için 1 yıl garanti vereceğiz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin