Immergas Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Immergas Kombi Teknik Servis


Immergas Kombi Arıza Kayıt

Diyarbakır Giresun Ordu Yozgat


İhtiyaç duyulan sıcak suyun elde edilmesinde etkili olan kombi, kazan gibi ürünler farklı marka üreticileri tarafından sunuluyor. Son derece kaliteli ürün üretimine yer veren İmmergas markasının sunduğu ürünler arasından da tercihinizi yaparak kaliteli ve güvenli ürün kullanımını tercih edebilirsiniz.


İmmergas markasına sahip olan ürünlerinizde karşılaştığınız sorunlarda ise İmmergas teknik servisi hizmeti alarak avantaj elde etmeniz mümkün.


İmmergas Ürünleri Neden Arızalanır?


İmmergas markasının ürünlerinde arızaların yaşanma sebepleri arasından periyodik bakıma yer vermemek geliyor. Periyodik bakıma yer vererek hem ürün performansı artırılır hem de ürün arızalarının önüne geçilebilir. Bunun dışından da arızalanmalar gerçekleşebilir. Bu durumdan özel servislerden destek alınarak çözüm elde edilebilir.


İmmergas Kombi Arızası


Kombi ürünlerinin düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Bakımın yanı sıra üründe yaşanabilecek olan mekanik arızaların çözümünde İmmergas kombi servisi hizmetini edinebilirsiniz. Ateşlemede ya da ısıtma sorunlarının yanı sıra farklı tüm arıza çözümlerinde teknik servis en kaliteli ve güvenli sonuca ulaşmanızı sağlar.


İmmergas Kazan Arızası


İmmergas markasına sahip olan kazan sistemlerinde gerçekleşen arızalarda ısıtmama probleminin yanı sıra farklı sorunlarda yaşanabilir. Arızaların çözümünde ise İmmergas kazan servisi hizmetini edinerek ürünün tekrar kullanıma sahip olmasını sağlayabilirsiniz.


İmmergas Boyler Arızası


Boyler ürünlerinde bakıma bağlı olarak gerçekleşen sorunlar ya da gerekli performansın sağlanmaması sorunları yaşanabilir. Bu durumda İmmergas boyler servisi hizmetini alarak çözümde garantili hizmeti almanın da avantajını elde etmeniz mümkün olur.


İmmergas Ürün Arızasından Özel Servis Ne Zaman Çağrılır?


İmmergas ürünlerinde yaşanan arızalar genellikle gerçekleştirilmesi gereken bakımların atlandığı zamanlarda daha sık karşılaşılır. İmmergas özel servisi hizmetini bakım hizmetlerinde edinmeniz ürün arızasının oluşumunu engellerken aynı zamanda ürün performansına da olumlu etkide bulunur.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin