Masdaf Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Masdaf Kombi Teknik Servis


Masdaf Kombi Arıza Kayıt

İstanbul Kocaeli Ordu Trabzon


Masdaf, 1977 yılından bu yana endrüstriyel üretimin içinde bulunan bir markadır. Marka, endüstri makinelerinin yanı sıra hidrofor, ısıtma-soğutma sistemleri, gemi sanayi ve diğer sektörlere ürün imalatı yapmaya devam ediyor. 200’den fazla bayiiye sahip olan firmanın yaygın Masdaf hidrofor servisi ağı, pompa sisteminde herhangi bir sorun gelişmesi halinde anında çözüm üretme kapasitesine sahip uzman kadrosu ile hizmet veriyor.


Masdaf Hidrofor Neden Arıza Yapar


Hidroforlarda ortaya çıkma olasılığı olan arızalardan bazıları şunlardır; hidroforun çalışmaması, hidroforun çalışmasına karşılık suyun akmaması, suyun basınçsız olması ya da hidroforun çok sık devreye girmesi sayılabilir. Bu tür problemler pompa sistemlerinde karşılaşılan ve Masdaf pompa servisi tarafından kolayca çözüme kavuşturulan arızalardır.


Hidrofor Neden Çalışmaz?


Hidroforun çalışmamasına eletrik aksamında problem olması neden olabilir. Şayet elektrik olduğu halde sistemdeki sorun devam ediyorsa teknik servise müracaat edilmelidir. Depoda su bulunmaması da hidroforun çalışmasına engel olur. Böyle bir durumda depo kontrol edilmeli, su olduğu halde sorun devam ediyorsa servis hizmeti talep edilmelidir.


Hidrofor Neden Çok Sık Devreye Girer?


Sistemde bu tür bir problem yaşanıyorsa sorunun kaynağı derhal tespit edilmelidir. Amatörce yapılacak müdahaleler sistemde daha büyük hasarlara yol açabilir. Delik membran, tank basıncının azalması ya da artması, çek valfin hasar görmüş olması bu tür problemlerin yaşanmasına neden olabilir. Böyle bir durumda Masdaf teknik servisi ile görüşülmeli ve uzman servis elamanlarınca gerekli müdahale yapılmalıdır.


Hidroforun Gürültülü Çalışmasının Nedeni Nedir?


Yanlış pompa seçimi hidrofor sisteminde gürültüye neden olabilir. Saç depo ile hidroforun çok yakın olması da gürültülü çalışmaya neden olabilir. Pompa titreşiminden kaynaklanan ya da çek valften kaynaklanan gürültünün ortadan kaldırılması için Masdaf pompa servisi ile görüşülmeli, servis elemanlarınca profesyonel önlem alınmalıdır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin