Termodinamik Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Termodinamik Kombi Teknik Servis


Termodinamik Kombi Arıza Kayıt

Manisa Şanlıurfa Yalova Yozgat


Merkezi sistem kazanları, manuel yüklemeli ve otomatik sürücülü katı yakıtlı kat kaloriferleri, konvansiyonel/yoğuşmalı/elektrikli kombiler, hermetik doğalgazlı şofben, termosifon, panel radyatör, termoboyler, ani su ısıtıcı ve split klima çeşitleriyle tüketicisine pratik çözümler sunan Termodinamik, bir Türk markasıdır. Verimli ve ekonomik Termodinamik ürünleri sahibi iseniz cihaz ve sistemlerinizin performansını korumak için Termodinamik teknik servisi olarak yanınızdayız.


TERMODİNAMİK Arıza Tamiri ve Bakım Servisi Hizmetleri


Termodinamik kombi servisi: Yaygın kombi problemi, ünitenin ısı üretmeyi bırakmasıdır. Bu, arızalı valflerden ve ateşleme diyaframlarından veya alçak/yüksek basınçtan kaynaklanıyor olabilir. Karşılaşılan en yaygın ikinci kazan sorunu, bariz bir sebep olmadan kapanan bir ünitedir. Bu, bozuk bir termostattan veya tıkalı bir yoğuşma hattından kaynaklanabilir. Borular veya hasar görmüş termostatlar gibi diğer sorunların yanı sıra tüm kombi arızaları giderilebilir.


Termodinamik kazan servisi: Geniş ve büyük alan sıcak su ihtiyaçları için yüksek performans gösteren kazan sistemlerinin zaman zaman bakıma veya tamire ihtiyacı vardır. Doğru ve güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmak için Termodinamik kazan servisi ekibimiz bunu sizin için büyük bir titizlikle yapabilir.


Termodinamik hidrofor-pompa servisi: Suyun yüksek noktalara çıkmasını sağlayan hidroforlar yüksek yoğunlukta ve neredeyse durmaksızın çalışır. Zaman içinde hidrofor pompası arızalanabilir veya bağlantı kanalları için değişim gerekebilir. Teknik bilgi ve deneyimlerine güvenebileceğiniz Termodinamik hidrofor-pompa servisi ekibimizden destek alabilirsiniz.


Size En Yakın Termodinamik Servisi


Termodinamik ısıtma/soğutma sistemleri ve cihazları için yardıma ihtiyacınız olduğunda endişelenmenize gerek yoktur. İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir veya Kütahya, nerede olursanız olun bizi 7/24 arayabilirsiniz. İstediğiniz zaman diliminde adresinizde olacak Termodinamik özel servisi ekibi, tüm kombi, termosifon, kazan, boyler veya hidrofor cihazları için üst düzey yetkinliktedir. Güveninize layık olmak için yaptığımız tüm işçilik ve orijinal parça değişimleri 1 yıl garantilidir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin