Baxi Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Baxi Kombi Teknik Servis


Baxi Kombi Arıza Kayıt

Batman Bursa Karaman Kars


Baxi Heating, akıllı iklim ve sıcak kullanım suyu çözümleri ve hizmetlerinin distribütörü olan BDR Thermea Group'un bir parçasıdır. Merkezi Hollanda'da bulunan BDR Thermea Grup, Baxi kombi servisi ve Baxi kazan servisi dâhil, dünya genelinde 82'den fazla ülkede ortalama 6500 kişiyi istihdam etmekte ve yıllık 2 milyar Euro'ya yakın satış gerçekleştirmektedir.


Baxi Kombi Neden Tercih Edilir?


Baxi, özellikle küçük, orta ve büyük ölçekli evlere uyacak şekilde tasarlanmış ev tipi kombi ve kazanlar için dünyaca ünlü bir üreticidir ve çoğu ev ve işletme ihtiyacını karşılayacak kapsamlı bir ısıtma ve sıcak su çözümleri sağlayan ürünler geliştirmiştir. Enerji tasarrufu sağlayan, düşük emisyonlu bir enerji kaynağı, yüksek operasyonel güvenilirlik ve kullanılabilirlik, üretim tesisleri için temel gereksinimlerdir. Baxi kombi modelleri, uzun yıllar bir Baxi kombi servisi tamiri gerektirmeyecek kalitede üretilir. Ürünlerin kalitesine o kadar güveniliyor ki Baxi kombiler ortalama 7 yıl garantilidir. Çoğu yeni nesil akıllı kombi modelleri; bir akıllı telefon veya tablet kullanılarak çalıştırılabilir. 30 cm'lik bir dolaba sığacak kadar küçük ebatlıdır. Ayrıca düşük enerji sarfiyatı, pratik kullanım gibi standartlara sahiptir.


Neden Yıllık Kombi/Kazan Bakımı Yaptırmalıyım?


Tüm üstün özelliklerine rağmen her elektronik cihaz gibi kombi ve kazanlar da arızalanabilir. Fakat sorunlar baxi boyler servisi veya baxi teknik servisi uzmanlarınca kısa sürede çözümlenebilir. Bir su ısıtma cihazı gibi kombi ve kazan içindeki çalışma bileşenleri, aşırı yüksek seviyelerde termal ve mekanik baskıya, çeşitli su kalitelerine ve çözünmüş oksijene tolerans göstermelidir. En yüksek çalışma kapasitesinde, bir kazanın içi çok sıcaktır, bu da eğer iç bileşenler yüksek kaliteli materyallerden yapılmışsa büyük bir fark yaratır. Uzun süre kullanılmadığında, iç bileşenler evinizi ısıtmaya çalışırken sorunlar çıkartabilirler. Bu nedenle düzenli yıllık bakım, sadece kazan/kombi bakım ücretleri için değil aynı zamanda üretici garantisini de korumak için gereklidir.


Baxi Kazan ve Kombi Tamir Bakım Servisi Ne Zaman Gereklidir?


Kazanın bozulmasına neden olabilecek tipik kazan/kombi arıza nedenleri vardır. Pas ve korozyon yıllarca kombi içine yayılır, bu da kazan bileşenlerinde döküntü ve kir birikimi olarak, borularda, bazen bağlantılarda bozulmaya neden olur. Şiddetli termal ve mekanik gerilmeler sizi sıcak su veya ısıdan mahrum bırakabilir. Sıcak su veya ısıtma sorunlarına bağlı kombi ve kazan arıza nedeni birçok sorunun sonucu olabilir. Örneğin, kazanınızın motorlu vanalarının sistem artıkları nedeniyle arızalanması veya vanayı açıp kapatan motorun Baxi kombi servisi tarafından değiştirilmesi gerekli olabilir. Düşük su seviyesi de bir kazan veya kombi cihazı için arıza nedenidir. Arızalı termostat veya sirkülâsyon sorunları, kazanın erken kapanmasına neden olabilir. Eğer kazan marş lambası veya pilot lambası sönüyorsa bu, gaz kaynağınızın, aşınmış bir termokupldan dolayı doğru şekilde akamamasından kaynaklanabilir. Bir Termokupl veya termo elektrikli cihaz, sadece pilot lambalı kazanlar için bir bileşendir. Pilot ışık yoksa brülöre şebeke gazı gelmez. Bir Baxi kombi ve kazan servisi uzmanı, aşınan, kırılan parçaları tamir ederek veya değiştirerek kombi kazanınızı kurtarabilir.


Baxi Kombi Servisi - Baxi Kazan Servisi 7/24 Hizmetinizde!


Bir Baxi kombi veya Baxi kazan kullanıcısı iseniz endişelenmenize gerek yoktur. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit dâhil birçok ile yaygın geniş servis ağımızla, profesyonel Baxi kombi ve kazan servisi ekibimiz ile tüm sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Bize 7/24 arayabileceğiniz telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz. Kombi ve kazan arıza tamiri ve bakımı için en kısa sürede orada olacağımızdan ve cihazlarınızı çalışır duruma getireceğimizden emin olabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin