Auer Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Auer Kombi Teknik Servis


Auer Kombi Arıza Kayıt

Bolu Edirne Gaziantep Hatay


Auer, Fransa'da kurulumu 125 yıl öncesine dayanan kimyager Carl Auer von Welsbach'ın gaz mantosu (bir alevle ısıtıldığında parlak beyaz ışık üretme aparatı) icadı ile başladığı markadır. Auer ticaret hayatına, pişirme ve ısıtma cihazları gaz radyatörleri, yoğuşmalı kazan, kombi, ısı pompaları ile devam etmiş ve günümüzde ısıtma sektöründe enerji dönüşümü projelerini sürdürmektedir. 1957'de Türk-Fransız ortaklığı ile kurulan Auer markası, Türkiye için ciddi bir değerdir.


Auer Kombi ve Kazan Bakımı Neden Yaptırılmalı?


Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarınızın kesintiye uğramaması ve sorunların tespit edilerek önceden müdahale edilebilmesi için Auer servisi yıllık bakım programınızı yapmanız önemlidir. En az yılda bir kez tavsiye edilen kombi veya kazan bakımı ile istenilen verimi alabilir, daha az sorun yaşar, cihazlarınızı en iyi şekilde kullanabilir ve ömrünü uzatabilirsiniz.


Auer Kombi Arıza ve Bakım Servisi


Kombi arızalarının büyük çoğunluğu bakımsızlıktan kaynaklanır, ancak tek neden bu değildir. Bağlantı sisteminden, bileşenlerinden, çevresel etkenler ve kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar olabilir. Buna karşılık Auer Kombi Servisi yetkinliğinde arızalı kombi cihazlarının tamiri mümkündür. Profesyonel teknisyenlerden oluşan mükemmel bir organizasyon olan Auer teknik servisi eski yeni tüm Auer kombi modellerinde deneyimlidir.


Auer Kazan Arıza ve Bakım Servisi


Kazanlar sıcak su gereksinimi için icat edilen ve günümüzde harika sistemlere dâhil edilen araçlardır. Ev tipi kompakt boyutlu kazanlardan çok geniş hacimli ticari tip kazanlara kadar üretilebilir. Kazanlar, korozyon nedeniyle eskiyen bir tank, bağlantı parçalarındaki deformasyon gibi nedenlerle zamanla arızalar çıkarabilir. Auer Kazan Servisi bu arızalar için vardır ve ihtiyaç halinde her zaman yanınızda olacaktır.


Kombi ve kazan sistemleri söz konusu olduğunda alanındaki en iyi tamir ve bakım hizmeti sağlayıcısı olarak Auer Özel Servisi kalitesine güvenebilirsiniz. İşimizin kalitesi garantilidir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin