Ev ve ofislerde kullanılan beyaz eşyalar ile elektronik eşyaların bakımı ve onarımı yetkin eller tarafından yapılmalıdır. Çamaşır makinesi ile kombi cihazı pek tabii ki aynı sisteme sahip cihazlar değildir. Bu cihazların elektronik aksamı hakkında bilgi sahibi olmak ayrı bir uzmanlık alanıdır ve bu alanda eğitim görmüş, teknik bilgi ve donanıma sahip kişilerce kurulumu ve tamiri yapılmalıdır.

Hangi Hizmetleri Veriyoruz

Merkez Servis olarak arızalı tüm eşyalarınız için servis hizmetimiz mevcuttur. Çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, kombi servisi, klima servisi, buzdolabı servisinin yanı sıra küçük ev eşyaları, fırın ve ankastre ocaklar ile hidrofor ve pompa servis hizmeti de veren firmamız markası ne olursa olsun tüm eşyalarınızın arızasını gidermeyi vaad ediyor. 7/24 hizmete açık olan firmamız, orijinal yedek parça kullanımı, uygun fiyat politikası, uzman servis elemanı kadrosu ile müşterilerine güven vermeyi başarmakta ve bu güven duygusu ile hizmet vermenin sorumluluğunu taşımakta.


Uluslararası kuruluşların kalite ve hizmet standart ve yönergelerine uygun hizmet sunan Merkez Servis olarak beyaz eşya arızalarında 1 yıl garanti veriyoruz. İstanbul dışında Ankara, Konya, Kocaeli, Sakarya illerinde şubemiz bulunmakta olup Türkiye’nin özlediği güvenilir ve kaliteli servis ağını oluşturma gayreti içindeyiz. Beyaz eşyalarınızla ilgili sorunlarınızı gidermek için her an açık olan çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir, çağrınızı alır almaz en yakın tarihe randevunuzu oluşturarak mağdur olmamanızı sağlıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Merkez Servis olarak kurulduğumuz 1983 yılından bu yana teknik servis hizmeti sunmaktayız. Firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin beyaz eşyalarını güven içinde bize teslim etmesini sağlayacak güven ortamını oluşturmak olmuştur. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve müşteri öneri ve eleştirilerine açık yapımız sayesinde kurulduğumuz andan itibaren sektörün tercih edilen servisi olmayı başardık. İstanbul Avrupa yakasında başladığımız hizmet hayatımıza, İstanbul Avrupa yakası ile farklı şehirlerde de devam ediyor olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.


Neden bizi tercih etmelisiniz? Öncelikle “sizin sorununuz bizim sorunumuzdur” ilkesi ile hareket eden bir hizmet anlayışına sahibiz. Önceliğimiz müşterilerimizin mutluluğu olduğu için beyaz eşyalarınızda ortaya çıkan sorunları kendi sorunumuz gibi addediyor ve çözüm yollarını bu çerçevede tayin ediyoruz.

Bizi Takip Edin