Electrolux Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Electrolux Kombi Teknik Servis


Electrolux Kombi Arıza Kayıt

Bartın Sakarya Samsun Zonguldak


Dünyaca ünlü bir marka olan Elektrolux, İsveç merkezli bir beyaz eşya üreticisidir. Türkiye’de de çok fazla kişi tarafından tercih edilen markanın kaliteli ve üstün teknoloji ile donatılmış kombi ve kazanları da tercih edilen ürünler arasında ilk sıralarda yer alır. Markanın, ürün kurulumundan bakım ve onarımına kadar geniş bir Eletrolux özel servisi ile hizmet veriyor olması tercih edilir olmasında önemli bir etkendir.


Neden Elektrolux Kombi Tipi Buzdolabı Tercih Etmelisiniz


Elektrolux kombi tipi buzdolaplarının en temel özelliği az enerji ile en konforlu soğutmayı sağlamasıdır. Geniş iç hacmi ile kalabalık aileler için ideal olan kombi türü buzdolabı, aynı zamanda kış hazırlıkları için geniş bir alan sunar. Kurulum aşamasından itibaren hizmet veren Elektrolux teknik servisi cihazla ilgili arızalarda da müşterilerine en kısa sürede dönüş yaparak mağdur olmamalarını sağlar.


Kombi Tipi Buzdolaplarında Görülen Arızalar Nelerdir?


Buzdolabında soğutma sistemi ile ilgili arızalar sık görülür. Böyle bir durumla karşılaşan kullanıcı öncelikle termostat ayarının mevsim şartlarına uygun olup olmadığını kontrol etmelidir. Eğer ısı ayarı düzenlendiği halde sorun devam ediyorsa Elektrolux kombi servisi ile iletişim kurularak problemin çözümü için profesyonel bakım ve onarım hizmeti alınmalıdır.


Elektrolux Çamaşır Makinesi Kazan Problemi Nasıl Çözülür?


Çamaşır makinelerinde görülen problemlerin en önemlisi, makinenin kazanı ile ilgili arızalardır. Makinenin en önemli aksamı olan kazanda ortaya çıkan arızalar amatörce müdahalelere yer vermeden profesyonel özel servis elemanlarınca çözülmelidir. Aksi takdirde makinenizde kalıcı sorunların ortaya çıkmasına neden olabilirsiniz. Kazan arızalarının başlıca nedeni ise makineye kapasitesinin üstünde yük yüklemektir. Kullanıcılar ne yazık ki çamaşırı ölçüsünden fazla atarak kazanın yerinden oynamasına ya da benzer sonuçlar doğuran arızalara neden olabiliyor. Bu tür eşaların kurulumundan arıza tamirine, yıllık periyodik bakımlarından yedek parça değişimine kadar her konuda Elektrolux kazan servisi ile iletişim kurularak yardım istenmelidir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin