Westinghouse Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Westinghouse Kombi Teknik Servis


Westinghouse Kombi Arıza Kayıt

Gaziantep Giresun Şanlıurfa Van


Genellikle, kış mevsiminde, yılın en soğuk gecesinde Westinghouse kombiniz düzgün çalışmayı bırakırsa ne yaparsınız? Bazı problemleri kendi kendinize giderebilirsiniz, fakat çoğu zaman sorun bir Westinghouse kombi servisi kontrolünü gerektirecektir. Kombiniz durursa, başka bir şey yapmadan önce yapmanız gereken beş basit kontrol bulunmaktadır:


- Kombi kapatma anahtarı: Kombi doğalgaz anahtarı kapalı durumda olabilir. Normalde biri kombinizin yanında, diğeri dairenizin dışında bir yerde olan iki anahtarınız olmalıdır.
- Kombi resetleme: Genellikle kombi önündeki brülörde bulunan kırmızı sıfırlama düğmesi kombinizi resetler. Kombiniz bir nedenden dolayı kapanmışsa Westinghouse kombi servisi çağırmadan önce tekrar çalıştırmak için basit bir sıfırlama yeterli olabilir.
- Kombi elektrik bağlantısı: Ana elektrik panelinizde hatalı bir sigorta veya kesilmiş bir bağlantı olup olmadığını çıplak gözle kontrol edebilirsiniz.
- Kombi doğalgaz kesintisi: Kombinize doğalgaz iletiminin aksamasını neden olan bir sorun olup olmadığına bakabilirsiniz.
- Kombi göstergeleri: Sıcaklık veya basınç ayarının çok yüksek veya düşük olmadığını gözlemleyin.


Bunlar basit adımlardır, ancak bir Westinghouse kombi servisi çağırarak gereksiz bir zaman kaybından kurtarabilirler.


Yıllık Westinghouse Kombi Bakımı ile Arızaları Önleyin!


Uygun bir Westinghouse kombi servisi ve bakımı ile amaç, kombi sisteminin tüm bileşenlerinin incelenmesini sağlamak, düzgün çalışır durumda olmalarını ve paslanan veya hasar görmüş parçaların değiştirilmesini sağlamaktır. Düzenli olarak yaptıracağınız yıllık kombi bakımı, kombinizin ciddi bir arıza ile karşılaşmasını önlerken daha iyi bir ısı seviyesini koruyarak önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlayacaktır.


Doğru uzmanlığa sahipseniz, işi kendi başınıza yapabilmeniz mümkün olsa da, olası riskleri göz önünde bulundurarak, sizin için kombi bakım ve onarımını profesyonelce yapmak için hizmet veren Westinghouse kombi servisi teknisyenlerimize güvenebilirsiniz. 7/24 arayabileceğiniz kombi servisi uzmanlarımızın en kısa sürede yanınızda olacağından emin olabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin