Buderus Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Buderus Kombi Teknik Servis


Buderus Kombi Arıza Kayıt

Çorum Elazığ Kütahya Tekirdağ


Johann Wilhelm Buderus tarafından 1731 yılında Almanya'da kurulan BUDERUS, bugüne kadar varlığını sürdüren en eski ve en istikrarlı şirkettir. BUDERUS, ilk yıllarındaki dökme demir soba üretiminden modern kömür sobası üretimine yönelik uzmanlığını geliştirerek Almanya ve çevre ülkelerde satış ofisleri kurdu. 1953 yılında, çelik kazanlar üretmeye başladı ve merkezi ısıtma sistemlerinde lider konumdaydı. 2019 yılında Buderus 288. yılını kutladı ve ısıtma teknolojilerinde kaliteli, güvenilir ve yenilikçi ürünler üretmeye devam ediyor. Buderus Teknik Servisi olarak biz de marka değerine katkıda bulunuyor, sadık Buderus müşterilerine kombi, kazan sistemleri tamir ve bakım hizmetlerimiz ile destek veriyoruz.


BUDERUS Ticari Kazan Çeşitleri ve Özellikleri


Ticari ve endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere, yer tipi kazanlar, duvar tipi yoğuşmalı kazan ve cascade sistemleri, depolama tankları, Güneş enerjisi sistemleri üreten Buderus, fonksiyon, performans, tasarım ve çevre duyarlılığını ön planda tutuyor. Yüksek sıcak su gereksinimleri için konforlu çözümler üretiyor. Markanın ısıtma sistemleri bir BUDERUS kazan servisi veya BUDERUS kombi servisi için uzun servis ömrü, uzun bakım aralıkları vaat ediyor.


BUDERUS Ev Tipi Kombi/Kazan Çeşitleri ve Özellikleri


Buderus ev tipi kombi modellerinde artık tamamen yeni teknoloji ürünü olan yoğuşmalı kombi cihazları üretiyor. Üstün yoğuşma teknolojisi ile donatılmış Buderus yoğuşmalı kombiler, yüksek enerji verimliliği sağlıyor ve yakıt harcamalarınızı minimuma indiriyor. Sıcak su ihtiyacına bir diğer çözüm olarak üretilen DuoClean Hijyenik Kazan ve Çift Serpantinli Güneş Enerjisi Kazanı ise Güneş enerjisi ile entegre, elektrikli ısıtma seçeneği, özel cam kompozit sayesinde hijyenik sıcak su, özel alaşımlı uzun ömürlü içyapı, enerji verimliliği sağlayan özel izolasyon gibi üstün özellikler taşıyor.


BUDERUS Kombi Bakım Servisi Yardımına Ne Zaman İhtiyacınız Olur?


Yeni bir BUDERUS kombi veya kazan, ne zaman servis bakımı hizmetine ihtiyaç duyar? Hiç düşünmemiş olabilirsiniz, ancak tıpkı bir otomobil gibi, ısıtma sistemlerinin de her zaman mümkün olduğunca sorunsuz, verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Genellikle garanti şartlarını yerine getirmek için ilk BUDERUS servisi bakımı kurulumdan 1 yıl sonra yapılmalı ve yılda bir kazan bakımı veya kombi bakımı tekrarlanmalıdır.


Periyodik Kombi Bakımı Sırasında Gerçekleştirilen Prosedürler


- Cihazların tüm elektrik ve gaz bağlantılarının güvenlik kontrolü
- Sistemin sızdırmazlık durumu kontrolü
- Filtrelerin kontrolü ve temizliği
- Otomatik ateşleme mekanizması gaz kesme işlevi testi
- Baca bulunan cihazlarda, baca çekme ve baca sensörü kontrolü
- Ön ayar dâhil, kısmi ve tam güç gaz ayarları kontrolü
- Kombinin ısıtma ve sıcak su çıkış fonksiyonları kontrolü
- Isı eşanjörü, kombi brülörü ve yanma fonksiyonu testi
- Kombi elektronik bileşenleri kontrolü
- Merkezi ısıtma ve tahliye kanalları temizliği
- Su akışı ayarları ve su akış şalterindeki filtre kontrolü
- Genleşme tankı ve hava basıncı kontrolü
- Fan kontrolü ve temizliği


Kombi/kazan bakımı yaptırmış olmanız önleyici bir tedbirdir, ancak bu asla cihazlarınızın ve sisteminizin arızalanmayacağı anlamına gelmez. Çevresel şartlar, sert sular, ani voltaj değişiklikleri veya su basıncı değişimleri gibi birçok neden ısıtma sisteminde problemler çıkartabilir. Kombi veya kazan cihazınız standart çalışmasını aksattığında uzman bir BUDERUS boyler servisi ihtiyacınız gündeme gelecektir.


BUDERUS Teknik Servisi Yüksek Kalite Standartları


Kalite güvence politikamız ile tamir ve bakım işlerimizin amaca uygun olmasını, yasal uygunluk ve müşteri beklentileri de dâhil olmak üzere tüm gereklilikleri karşılamayı amaçlarız. Kalite ve mükemmellik önemlidir ve bu da ancak iyi eğitimli, motive çalışanlar tarafından gerçekleştirilebilir. BUDERUS özel servisi teknisyenlerimiz, son derece deneyimli, tamamen nitelikli ve tek seansta sorun çözmek için organizedir. Ayrıca, tüm parça ve işçilik, güvenliğiniz ve gönül rahatlığınız için 1 yıl garantilidir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin