Altus Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Altus Kombi Teknik Servis


Altus Kombi Arıza Kayıt

Antalya Bolu Isparta Kocaeli


Kombi üreticileri, güvenlik nedenlerinden dolayı yıllık kombi bakımı yaptırmanızı tavsiye eder. Periyodik kombi bakımı cihazınızın performansını ve verimliliğini artıracak, kullanım ömrünü uzatacaktır. ALTUS kombi servisi uzmanları, ayrıca bir kombi veya kazan cihazınızın aylar boyu kapalı tutulmamasını da önerir. Bununla birlikte, mükemmel akıllı kombiler bile çeşitli nedenlerden dolayı sorun çıkartabilir.


Altus Kombi Arıza Sebepleri ve Yapabilecekleriniz


Bir kombi cihazından beklentiniz; istenilen sıcaklık derecesine ulaşıp, sıcak su ve ısınma ihtiyacınızın kesintisiz karşılanmasıdır. Altus kombi modelleri, Altus teknik servisi standart kurulumunda ortalama 10 yıl gibi uzun bir süre kullanım garantilidir. Buna rağmen garanti süresinden önce bozulmasının, kötü kullanım, sık su kesintileri, yetersiz su basıncı, aşırı nemli ortam gibi dışsal nedenleri olabilir.


Gürültü çalışma sorunu: Sert sular, kireçlenme, ısı eşanjöründe tortu birikmesi nedeniyle daha fazla zorlanarak çalışmasına neden olur. Kireç oluşumunu önlemeye yardımcı olan, sadece Altus teknik servisi tarafından yapılabilecek bir iç panel temizliğidir.


Düşük basınç sorunları: Bu daha çok bina içinde kullanılan su ve hidrofor sistemi ile alakalıdır. Basınç çok düşerse (1bar'ın altına) kombi çalışmaz. Yapabileceğiniz en iyi şey; bir tornavida kullanarak panellerden su almak ve soğuk suyun sisteme girmesini sağlamaktır.


Isı veya sıcak su sorunları: Düşük basınç, hava kilitleri, arızalı termostat, valfler veya basit bir conta kaçağı, arıza nedeni olabilir. Bu gibi durumlarda kombi sorununu çözmek için iyi bir Altus kombi servisi uzmanlığına ihtiyacınız olabilir.


Garantili Altus Kombi Tamiri ve Bakımı


Genellikle kombi tamiri, aynı gün içinde tamamlanabilir. Donanımlı ve deneyimli Altus kombi özel servisi profesyonellerimize bu konuda çok güveniyoruz. Parça değişimi gerekiyorsa veya iş bir saatten uzun sürecekse, teknik ekibimiz size nedenini açıklar ve devam etmeden önce onayınızı alır. Altus kombi tamiri ve bakımı fiyatlarımız, tüm orijinal parçaları, işçiliği içerir ve 12 ay garantilidir. Günün 24 saati randevu programlamak için arayabilirsiniz. Bize ne zaman ihtiyacınız olursa biz oradayız!


Airfel Kombi Montajı Nasıl Yapılır?


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin