Baykan Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Baykan Kombi Teknik Servis


Baykan Kombi Arıza Kayıt

Çanakkale Denizli Muş Zonguldak


Yaşam alanları için önemli bir ihtiyaç haline gelen kombiler zaman zaman arıza yapabilmektedir. Baykan markalı kombiler, insanların son yıllarda en fazla tercih ettiği kombi çeşitleri arasındadır. Ancak bu kombiler de her kombi gibi zaman zaman bakım ihtiyacı hissedebilir ve arızalanabilir. Baykan kombi servisi hizmetlerinden yararlanarak cihazlarınızda yaşadığınız sorunlara çözüm üretebilirsiniz.


Baykan teknik servisi kombilerin çalıştığı süre boyunca daha güvenilir bir şekilde çalışabilmesi ve kombilerin daha verimli hale gelebilmesi için hizmet sunmaktadır. Genel olarak güvenilir sistemler arasında yer alan kombilerin yıllık bakımları servisler tarafından düzenli olarak yapılmalıdır. Bakımı ihmal edilmemiş kombiler diğer kombilere göre daha güvenilir bir şekilde çalışabilmektedir.


Baykan Kombi Arızalarında Yapılabilecek


Baykan özel servisi hizmetlerinden yararlandığınız zaman en sık karşılaştığınız sorunlara karşı etkili çözümler geliştirmiş olursunuz. Baykan kazan servisi kombi iç ünitesi temizliği, iç ünite ya da dış ünite genel bileşenlerinin değiştirilmesi ve kombideki elektrik ile ilgili ortaya çıkabilecek arızaların tamiri için yararlanabileceğiniz bir servis hizmeti sunmaktadır.


Profesyonel Hizmet Şart mı?


Baykan kombiniz arızalandığı zaman basınç seviyesinin uygun seviyelere getirilebilmesi, doğru konumun seçilmesi, kombi ayarlarının doğru şekilde yapıldığından emin olunması gerekmektedir. Ayrıca mekanik aksamlarının da iyi şekilde ayarlandığından emin olmalısınız. Fakat bu detayları incelerken bu konuda tecrübesiz olduğunuzu düşünüyorsanız mutlaka profesyonel destek almanız gerektiğini de unutmayın.


Baykan Kombilere Ne Zaman Bakım Yapılmalıdır?


Kombilerinizin yeteri kadar ısıtmadığını düşünüyorsanız bir yerlerde bir arıza meydana gelmiş olabilir. Ayrıca kombi bakımını periyodik aralıklarla arıza oluşmasını beklemeden de yaptırmanız gerekir. Bakım yaptırmak istediğiniz zaman seçeceğiniz firmaların güvenilir olmasına ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler almış olmasına da dikkat etmelisiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin