Calpeda Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Calpeda Kombi Teknik Servis


Calpeda Kombi Arıza Kayıt

Denizli Elazığ Isparta Yozgat


Merkezi İtalya’da bulunan uluslararası marka Calpeda, hidrofor ve pompa ürün gamı ile oldukça dikkat çekici bir popülariteye sahiptir. Calpeda hidrofor servisi ve Calpeda pompa servisi hizmetleri ile güç kazanan markanın, HVAC uygulamaları, enerji ve endüstriyel uygulamalar, belediye alt yapı uygulamaları, temiz su ve atık su arıtma tesisleri, yangınla mücadele, makine imalat sanayi veya soğutma işleri için özel pompa ve sistemleri mevcuttur.


Calpeda Hidrofor Pompası Arıza Nedenleri


Hidrofor pompası, akışkanın basıncını artıracak bir makinedir. Sıvılar veya gazlarla birlikte kullanılabilirler, ancak yapım detayları akışkanlara bağlı olarak değişecektir. Hidrofor pompası bir fan gibi çalışır; hareketini artırmak için etrafında dönen kanatlara sahiptir ve bir hidrofor pompasının içinde su akışını ve basıncı aynı şekilde artıran bir çark bulunur. Çoğu hidrofor pompası gibi Calpeda hidrofor cihazları; motor, çarklar, giriş ve çıkış bağlantıları, basınç veya akış algılama cihazı bileşenlerinden oluşur. Bu parçalarda oluşabilecek arıza göstergeleri; su veya gaz sızıntısı ya da düşük basınçtır. Hidrofor onarımı teknik bilgi gerektirir. Herhangi bir kesinti veya aksaklık, Calpeda hidrofor servisi ve Calpeda pompa servisi uzmanlarınca yapılacak müdahale ile giderilmelidir.


Calpeda Hidrofor Servisi Teknik Birimimiz 7/24 Hizmetinizde!


İş ve hizmet sektöründe geniş bir alana hizmet eden Calpeda hidrofor servisi ve Calpeda pompa servisi, iş akışının sürekliliği açısından çok büyük öneme sahiptir. Calpeda hidrofor ve Calpeda pompa serisi ürünlerde uzman teknisyenler, özel servis istasyonları ile 7/24 saat tamir ve bakım servisi vermek için hazır beklemektedir. Deneyim ve uzmanlık gerektiren Calpeda hidrofor modelleri için calpeda hidrofor servisi ve Calpeda pompa servisi birimlerimize danışabilir, arıza veya bakım ihtiyaçlarınızda iletişime geçebilirsiniz. % 100 işçilik ve 1 yıl parça garantisi ile her zaman en yakınınızdayız.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin