Falke Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Falke Kombi Teknik Servis


Falke Kombi Arıza Kayıt

Bolu Çanakkale Kahramanmaraş Şanlıurfa


Kombiler kullanıma bağlı olarak arıza yapabilen ürünlerdir. Diğer tüm markaların kombilerinde olduğu gibi Falke kombilerde de belirli arızalar farklı sebeplerden dolayı meydana gelebilmektedir. Bu arızalar bazı zamanlar periyodik bakım işlemlerinin yapılmamasından dolayı da ortaya çıkabilmektedir.


Falke kombi servisi hizmeti sunan firmaları bu tür durumlarda tercih ederek sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz. Ancak firma seçimi konusunda bazı detaylara da dikkat etmelisiniz. Falke boyler ve Falke kazan servisi olarak da hizmet veren firmaları tercih ederek farklı ürünleriniz için de servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Falke Kombiler Neden Arızalanır?


Falke teknik servisi firmalarını seçerken ilk etapta Falke markalı ürünler hakkında uzman personele sahip olup olmadığını araştırmalısınız. Sorunları en kısa sürede analiz ederek çözüm yöntemlerini uygulamaya başlayabilecek olan firmalar sayesinde arızalarınızı kalıcı olarak giderebilirsiniz.


Falke özel servisi firmaları Falke markalı kombilerde yaşanabilecek genel arızalara karşı tecrübeli olmalıdır. Bu arızalar periyodik bakımın yapılmaması, elektrik kaynağında sorun olması ve fiziksel darbe gibi sorunlardan dolayı meydana gelebilmektedir. Arızalanma durumlarında kombinizi kullanmaya devam ederseniz cihazınıza kalıcı hasar verebilirsiniz. Arıza olduğunu düşündüğünüz durumlarda vakit kaybetmeden Falke teknik servisi hizmetlerine başvurmalısınız.


Falke Kombiler Ne Zaman Teknik Servise Götürülmelidir?


Falke kombileri sadece arızalandığı zaman teknik servise göndermemelisiniz. Kombiler belirli aralıklar ile bakım isteyen hassas elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Bu cihazları özellikle mevsim geçişlerinde mutlaka teknik servise göndermeniz ya da yerinde onarım hizmetlerinden yararlanarak bakımını yaptırmalısınız. Böylelikle ilk günkü gibi kullanabileceğiniz kombilere sahip olabilirsiniz.


Kombilerin işlevsel özelliklerini sergileyebilmelerini sağlayan teknik servisler aynı zamanda kombilerinizin daha güvenilir şekilde çalışabilmesini de sağlar. Bu durum uzun vadede kar etmenize ve bütçenizden tasarruf elde edebilmenize de yol açar.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin