Varan Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Varan Kombi Teknik Servis


Varan Kombi Arıza Kayıt

Ardahan Diyarbakır Kütahya Van


1975 yılında, İstanbul Karaköy'de Varan Tulumba adı ile kurulan şirket, bugün ülkenin en aktif hidrofor pompa üreticilerinden biridir. Hidrofor sistemleri dâhil, çeşitli ebatlarda monofaze ve trifaze monoblok, kademeli ve salyangoz pompalar, dalgıç ve drenaj pompaları ile sektörün önemli isimlerindendir. VARAN Teknik Servisi, hidrofor sistemlerindeki pompa tamiri ve hidrofor sistem bakımı için VARAN kullanıcılarına hızlı ve güvenilir destek verir.


Hidrofor Sistemi Nedir, Hidrofor Sistemleri Nelerdir?


Hidrofor, tüketicilere yeterli su akışı sağlamak için bir su sistemindeki düşük basıncı artırma amacını taşıyan bir basınç yükseltme sistemidir. Hidrofor sistemleri, basıncı belirli bir noktaya yükseltmek için bir güçlendirme sistemine monte edilmiş bir veya daha fazla pompadan oluşur. Her biri farklı avantajlar ve özellikler sunan çeşitli hidrofor sistemleri mevcuttur.


- Doğrudan güçlendirme sistemleri
- Bölge bölünmüş sistemler
- Tavan üstü tank sistemler
- Ara bağlantılı sistem


VARAN Hidrofor Servisi, tüm hidrofor sistem detayları hakkında ücretsiz bilgilendirme sağlayabilir. Hidrofor sistem arızaları ve hidrofor pompası sorunları için 7/24 arayabilirsiniz.


VARAN Hidrofor Pompası Genel Arıza Nedenleri


Yetersiz borular: Zamanla eskiyen borulara sahip olmak veya yeterince geniş olmayan borulara sahip olmak basıncınızın düşmesine neden olabilir.


Tıkalı bağlantı parçaları: Belirli bağlantı parçalarının çalışmadığını fark ederseniz, bağlantı parçalarınızın tıkalı olması ve temizlenmesi gerekebilir. VARAN Pompa Servisi, etkili bir bakım ile sisteminizin düzgün çalışmasını sağlayabilir.


Su kalitesi: Kalsiyum ve demir gibi suyu kirletici maddeler borularda ve bağlantı parçalarında birikmeye neden olabilir, sistem performansını düşürür veya çalışmasını durdurabilir.


Yerçekimi: Yetersiz su basıncı problemleri, yerçekiminden kaynaklanabilir. Yüksek bir binanız varsa ve güçlü bir hidrofor pompanız yoksa üst katlarınıza çıkmakta zorlanabilir. VARAN Hidrofor Servisi, sorunlarınıza çözüm getirebilir.


Hidrofor pompanızın güvenli ve verimli çalışmasını istiyorsanız, önleyici bakım servisi planlamanız önerilir. VARAN Özel Servisi olarak, atık su arıtma istasyonları ve su pompa istasyonları dâhil olmak üzere birçok farklı sistemde kullanılan hidrofor pompası için servis sunuyor ve bakımını yapıyoruz. Hızlı ve kaliteli servis deneyimi için bizi hemen arayabilirsiniz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin