Demirdöküm Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Demirdöküm Kombi Teknik Servis


Demirdöküm Kombi Arıza Kayıt

Hatay Kayseri Şırnak Yozgat


Bir kombi arıza yaptığında, şofben veya termosifon bozulduğunda, zamanın sizin için çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, tamir ve bakım gereken su ısıtma cihazları için 7/24 açık olan Demirdöküm teknik servisi telefonlarımızı aradığınızda hemen harekete geçiyoruz. Demirdöküm şofben, termosifon ve kombi ile özdeşleşmiş, Türkiye'de pek çok ilke imza atmış, ısıtma ve soğutma sistemlerinin lideri olan bir marka ve biz de Demirdöküm teknik servisi olarak bu saygın markanın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.


Isıtma Cihazları ve Özellikleri


Kombi Nedir? Kombi, birincil işlevi radyant ısıtma olan, sıcak su sağlamak için suyu buhara dönüştürmek için ısıtan bir cihazdır. Buhar, evin her tarafına -radyatörlere, radyan yerden ısıtmaya- bağlı bir boru devresi aracılığıyla dağıtılır.


Şofben Nedir? Bir şofben, temel işlevi banyo, yemek pişirme, çamaşırhane suyunu ısıtmak olan bir ev cihazıdır. İki temel tip şofben vardır; ani su ısıtıcı (deposuz) ve termosifon (depolanmış) olanlar.


Termosifon nedir? Tanklı veya depolanmış su ısıtıcıları olan termosifon soğuk su hattına bağlanır. Su, tankı daha sonra rezistans veya doğal bir gaz yakıcısı kullanarak önceden belirlenmiş bir sıcaklığa kadar ısıtıldığı yerde doldurur.


Kazan nedir? Bir kazanın işi, suyu havadan daha yoğun ve sudan daha hafif olan buhara dönüştürmektir. Hava da ısıyı tutmaz ve suyun taşınması zordur, bu yüzden buhar, ihtiyaç duyulan yere ısı iletmek için iyi bir ortamdır. Çoğu durumda, küçük bir fırın veya ısıtma cihazı takılıdır ve suyun buğulanması için ısıyı sağlar. Kombi kazan brülör servis hizmeti verdiğimiz kazanlar çoğunlukla merkezi ısıtma sistemleri içinde yer alır.


Demirdöküm Kombi Neden Arıza Yapar?


Aşağıdaki belirtilerden herhangi biri cihazınızla alakalı ise büyük olasılıkla bir Demirdöküm kombi servisi aramanın zamanı gelmiştir.


- Sadece soğuk su var, sıcak su akmıyor: Sıcak su olmadığında, sorun enerji yetersizliğinden, hatalı bir elektrik termostatı veya elektrik bağlantılarından kaynaklanabilir.
- Gaz kokusu geliyor: Karbon monoksit kokusuzdur ve hissetmek zordur ve ciddi bir sızıntı anlamına gelir. Cihazınızdan hafif bir gaz kokusu alırsanız, kombinizi hemen kapatın. En iyi tavsiye, Demirdöküm kombi servisi tarafından kontrol edilmesini sağlamaktır.
- Su ısınıyor ama yeterince sıcak değil: Su yeterince sıcak olmadığı zaman, sorun; çapraz sıcak ve soğuk bağlantıları, bozuk bir rezistans veya termostat olabilir.
- Kombi gürültülü sesler çıkarıyor: Düşük frekanslardaki bir ses, aşırı ısınmanın neden olduğu tortu birikmesi nedeniyle olabilir. Böyle bir durumda kombi bakımı problemi çözecektir.
- Sıcak su, paslı, çamurlu veya bulanık akıyor: Pas renkli suya, kazan içindeki korozyon/aşınma veya arızalı bir anot neden olabilir.
- Kombi cihazı altından su sızıyor: Su sızıntılarına aşırı basınç, aşırı ısınma, sıkışmış veya bozuk ısı ve basınç tahliye vanası, gevşek cıvatalar, eskimiş bir conta veya aşınmış bir su deposu neden olabilir.


Demirdöküm Teknik Servisi Tamir ve Bakım Rutini


Öncelikle ve en önemlisi, Demirdöküm servisi müşteri hizmetleri temsilcimiz, ücretsiz olarak telefonlarımızı aradığınızda sorununuzla ilgili temel prosedürleri açıklar. Ardından, cihazınızdaki sorunu gidermek için Demirdöküm kombi servisi, Demirdöküm kazan servisi, Demirdöküm boyler servisi ya da Demirdöküm şofben servisi birimlerimizdeki teknik personele yönlendirir.


Bazı durumlarda sorun çok basit bir nedenden kaynaklanıyor olabilir. Gerçekten cihazınıza ilgili bir problem olup olmadığını anlamak için teknisyenimiz sizden bir dizi yönerge uygulamanızı isteyebilir. Sorun gerçekten bir Demirdöküm kombi tamiri, Demirdöküm şofben tamiri, Demirdöküm termosifon tamiri veya Demirdöküm merkez ısıtma kazan tamiri gerektiriyorsa en kısa sürede arızanın giderilmesi için adresinize Demirdöküm servisi teknik ekibi yönlendirilecektir. Tüm randevuları sizin için mümkün olduğunca sorunsuz ve stressiz yapma taahhüdümüzün bir parçasıdır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin