Vortex Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Vortex Kombi Teknik Servis


Vortex Kombi Arıza Kayıt

Ardahan Artvin Düzce Sivas


Vortex markalı hidroforlar günümüzde en fazla tercih edilen hidrofor markaları arasında yer almaktadır. Suyun basıncını artırabilmek için kullanılan farklı modelleri olan Vortex hidrofor modelleri arasında her kişinin bütçesine uygun olabilecek modeller yer almaktadır. Ancak bu ürünler de diğer markaların ürünlerinde olduğu gibi arıza yapabilmektedir. Bu tür durumlarda vakit kaybetmeden Vortex hidrofor servisi hizmetlerinden yararlanılması gerekmektedir.


Vortex Pompa Servisi


Vortex pompa servisi hizmeti de sunan bu tür firmalar arasından seçim yapacağınız zaman bazı özel detaylara dikkat etmelisiniz. Uygun fiyatlı teknik servis adı altında kalitesiz işler ortaya çıkartan ve yedek parçaları ikinci el olarak sizlere sunan firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız. Bu tür firmaları tercih ettiğiniz zaman arızalar kısa bir süre içerisinde kendisini tekrar edecektir.


Vortex Teknik Servisi Nasıl Seçilir?


Teknik servis hizmetlerinin hem bütçenize uygun hem de kaliteli olması sizler için daha yararlı olacaktır ve ekonomik olarak da avantajlı duruma geçebilmenizi sağlayacaktır. Vortex teknik servisi firmaları gerektiği zaman yerinde hizmet sunabilen gerektiği zaman ise ürününüzü alarak özel çalışma alanlarında kısa bir süre içerisinde onarım işlemini gerçekleştirebilen firmalardır.


Teknik servislerden sadece ürünler arıza yaptığı zaman yararlanılması doğru değildir. Vortex özel servisi hizmetlerinden aynı zamanda ürünlerin periyodik bakım işlemleri için de yararlanmanız gerekmektedir. Düzenli olarak bakımı yapılan ürünler diğer bakımı yapılmayan ürünlere göre daha yüksek performans gösterir ve daha güvenilir bir şekilde çalışır.


Ayrıca hidrofor ve pompalarınızda arıza olduğunu düşünüyorsanız ürünlerinizi çalıştırmaya devam etmemeli ve kendi başınıza müdahalelerde de bulunmamalısınız. Bu tür müdahaleler yaptığınız zaman ürününüze kalıcı hasar verebilir ve onarılmasının imkansız hale gelmesine yol açabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin