Wilo Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Wilo Kombi Teknik Servis


Wilo Kombi Arıza Kayıt

Afyon Bitlis Tekirdağ Tokat


Global alanda faaliyet gösteren Wilo, bina teknolojileri, endüstri, su ve atık su yönetimi alanında üst düzey çözümler sağlayan bir firmadır. Sunduğu ürünlerin üstün nitelikleri, dayanıklı ve yüksek performanslı oluşu ile bilinen Wilo, kullanıcıların ihtiyaçlarına, onların beklediklerinden çok daha fazlasıyla cevap veriyor. Wilo ürünleri ile ilgili oluşabilecek servis gereksinimleri Wilo teknik servisi hizmetleri kapsamında ele alınmaktadır.


Wilo Teknik Servisi Hizmetleri Hangi Ürünleri Kapsar


1872 yılından bu yana pompa üretiminde, dünya çapında önde gelen Wilo, ürettiği tüm ürünlerde olduğu gibi pompa türlerinde de yüksek performanstan çok daha fazlasını sunuyor. Sahip olduğu modern teknolojiler ve yenilikçi çözümlerle pompadan daha fazlasını ürettiğini söyleyen Wilo, Türkiye pazarında da su yönetimi ve bina çözümlerinde çok tercih edilen bir markadır. Wilo pompa ürünleri ile ilgili oluşabilecek tüm servis gereksinimleri Wilo pompa servisi hizmeti kapsamında markaya yakışır biçimde ele alınmaktadır.


Wilo ürün yelpazesi içerisinde yer alan hidroforlar, su basıncını yükselten pompalardır. Wilo hidrofor servisi, hidroforlarla ilgili tüm montaj, bakım ve onarım işlemlerini kapsar.


Wilo’nun üstün nitelikli ürün gamı içerisinde yer alan dalgıç motoru, su basınçlandırma çözümleri arasında en çok kullanılan ürünlerdendir. Wilo dalgıç motoru servisi hizmeti ile dalgıç motoru bakım ve onarımları yapılmaktadır.


Wilo Teknik Servisi İhtiyacı Hangi Sebeplerle Oluşur?


Dünyaca tanınan, ülkemizde de lider pompa üreticisi olan Wilo, üretimini yaptığı tüm ürünlerde, üstün kalite ve performans iddiasını kanıtlıyor. Bununla birlikte, kullanımdan doğan sebepler veya uzun süreli kullanımlar neticesinde Wilo ürünlerinde nadiren oluşan arızaların giderilmesi, Wilo özel servisi hizmeti kapsamında yer alır.


Wilo ürünlerinin uzun vadede yüksek performanslı çalışmasını devam ettirebilmesi için periyodik bakım yapılması gereklidir. Wilo ürünlerinin güvenilirliğinin devamı ve performansının korunması amacıyla periyodik bakımlarının yapılması da Wilo teknik servis gereksinimi doğurmaktadır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin