Termostar Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Termostar Kombi Teknik Servis


Termostar Kombi Arıza Kayıt

Bilecik Çankırı Rize Şanlıurfa


Metal boru kılıflı tüp ısıtıcı imalatı yapan Termostar, kombi ve kazan üretimi ile de bilinen bir firmadır. Termostar kombiler, çeşitli yaşam alanlarında ısınma ve sıcak su gereksinimlerini karşılama amacıyla kullanılıyor. Kombi kullanıcıları, yalnızca biz arıza durumu ile karşılaştıklarında kombi servisi gereksinimi duyuyorlar. Hâlbuki tüm kombiler gibi Termostar kombi modellerinin de verimli çalışma sağlaması için bakım ve temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekiyor. Termostar kombi servisi hizmetleri kapsamında, yalnızca arızaların giderilmesi değil, kombi temizlik ve bakımlarının da yapılması yer alıyor.


Olası Termostar Kombi Arızaları Nelerdir


Termostar kombi modellerinde, uzun süreli kullanımlar neticesinde nadiren ortaya çıkan ve servis hizmetine gereksinim duyulan bazı arızalar olabilir.


Kalorifer Sensörü Problemi: kalorifer sensörü arızası durumunda petekler ısınmaz veya az ısınır. Borular veya kablolarda bir problem sebebiyle bu arıza meydana gelmiş olabilir. Bu arızayı görüldüğünde müdahale edilmemeli ve Termostar teknik servisi hizmetlerine başvurulmalıdır.


Kullanım Suyu Sensörü Arızası: Bu arıza, sensör borularının nem yapması veya sensör kablolarında kopukluk olması durumunda meydana gelir.


Düşük Su Basıncı Sorunu: Düşük su basıncı, kombilerin tamamında meydana gelen bir durumdur. Bu durumun giderilmesi, kombi üzerindeki musluklarla yapılır. Ancak musluk açılsa dahi sorun çözülmüyorsa su basınç sondasında problem olabilir.


Hava Akışı Problemi: Baca emniyetinde yaşanan bir sorun sebebiyle hava akışı sorunu yaşanabilir.


Aşırı ısınma sorunu: Kalorifer filtre veya peteklerinde bir tıkanma olduğunda bu sorun yaşanabilir


Başarısız ateşleme problemi: Dairede gaz olduğu halde ateşleme gerçekleşmiyorsa, gaz valfi, elektronik kart gibi bileşenlerde arıza olabilir.


Termostar özel servisi hizmetleri kapsamında tüm bu problemlerin teşhisi çözülmesi için yapılacak işlemler yer almaktadır.


Termostar kazan modellerinin bakım ve onarımı ile ilgili işlemler ise Termostar kazan servisi hizmeti ile sunulmaktadır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin