Pentax Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Pentax Kombi Teknik Servis


Pentax Kombi Arıza Kayıt

Kırşehir Manisa Muğla Osmaniye


İtalya’nın pompa üretiminde önde gelen firmalarından biri olan Pentax, geniş ürün yelpazesiyle, üretim yaptığı alandaki gereksinimleri en iyi şekilde karşılıyor. Pentax; drenaj pompası, santrifüj pompa, dalgıç pompa ve motor, uçtan emişli norm pompa, frekans kontrollü hidrofor sistemleri gibi ürünlerden oluşan geniş ürün gamına sahip bir firmadır. Tüm Pentax ürünlerinin bakım ve onarımı, Pentax teknik servisi hizmeti ile yerine getirilir.


Hangi Ürünler Pentax Teknik Servis Hizmetleri Kapsamında Ele Alınır


Pentax hidrofor: Su basıncının yeterli olmadığı binalarda, su ihtiyacının karşılanması amacıyla suyu basınçlandıran hidroforlar kullanılır. Hidrofor modellerinde en çok yaşanan problemlerden biri, cihazın sürekli ya da sık aralıklarla çalışıyor olması sorunudur. Pentax hidroforların uzun süreli kullanımlarında yaşanabilecek bu gibi arızaların giderilmesi için Pentax hidrofor servisi hizmeti verilmektedir.


Pentax pompa: Dalgıç pompa, drenaj pompası, uçtan emişli norm pompa, santrifüj pompa, gibi pompa çeşitleri; kuyulardan su elde etmek, , temiz ve kirli suları basınçlandırmak, yeraltı su seviyelerini ayarlamak, sulama işlemleri yapmak gibi pek çok işlemde kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımları sırasında nadiren de olsa sorunlar yaşanabilir. Bu sorunların çözümünde, ürünlerin bakım ve montaj işlemlerinin yapılmasında Pentax pompa servisi hizmeti kullanılır.


Pentax Teknik Servisi Hizmetlerine Neden Gereksinim Duyulur


Pompa ve hidrofor üretiminin İtalyan lideri Pentax, ürünleri için kalite garantisi veren bir firmadır. Tüm ürün çeşitlerinde olduğu gibi pompa ve hidrofor ürünlerinde de uzun süreli dayanıklı kullanımlar için belirli periyotlarla bakım yapılması gereklidir. Ayrıca Pentax ürün çeşitlerinde kullanımlara bağlı olarak nadiren de olsa arızalar meydana gelebilir.


Pentax özel servisi, tüm bu arızaların giderilmesi, cihazların uzun ömürlü kullanımı için bakım ve onarımının yapılması amacıyla hizmet vermektedir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin