Norm Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Norm Kombi Teknik Servis


Norm Kombi Arıza Kayıt

Denizli Düzce Giresun Karabük


Pompa üretiminde lider marka olan Norm farklı model seçimlerine sahip olan ürünleri ihtiyacınıza uygun olarak tasarlayarak pazara sunuyor. Ürünlerde kaliteli seçimler ile hazırlanarak arıza riskleri en aza indirilerek sizler ile buluşturulur. Bu arıza riskinin azaltılması karşın ürün kullanımına bağlı olarak ya da karşılaşılan farklı sorunlar sebebi ile arızalar yaşanabiliyor. Bu arızaların çözümünde ise Norm teknik servisi hizmetinden destek alarak çözüme kalite ile kavuşmanız mümkün olur.


Norm Ürünleri Neden Arızalanır?


Norm markasına sahip olan ürünler kaliteli seçimler ile sunulmasına karşın bazı kullanım sorunları ya da karşılaşılan farklı sebeplerden dolayı arızalanmalar yaşanabiliyor. Arızaların çözümünde ise teknik servisten destek alınması son derece önemlidir.


Norm Hidrofor Arızaları


Hidrofor alımında akla ilk gelen markalar arasında yer alan Norm farklı seçimlere sahip ürünleri sunuyor. Su basıncının azalması ya da ürünün çalışmaması ile ilgili olan mekanik veya elektrik sorunları da gözlemlenebilir. Ürünlerde yaşanan arızaların çözümünde ise Norm hidrofor servisi hizmetini almanız önerilir.


Norm Pompa Arızaları


Kişisel kullanım için ya da iş yeriniz için gerekli olan pompa alımınız da Norm markasının ürünlerine yer verebilirsiniz. Ürün arızaları genellikle yanlış kullanıma bağlı olarak gerçekleşebiliyor. Bunun yanı sıra elektrik ya da mekanik bazı sorunlar da meydana gelebilir. Kaliteli üretime sahip olan pompalarda karşılaşılan sorunlarda ise Norm pompa servisi hizmetini almanız ürün performansı için son derece önemlidir.


Norm Teknik Servis Hizmeti Ne Zaman Alınmalı?


Norm markasına sahip olan ürünlerin kullanımında dönem dönem bakım işlemine yer verilmesi ürünün arızalanma riskini de azaltacaktır. Bunun yanı sıra gerçekleşen arızanın çözüm işleminde ise Norm özel servisi hizmetine yer vererek marka ve ürün konusunda uzman olan kişilerden yararlanmanın avantajını elde edebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin