Regal Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Regal Kombi Teknik Servis


Regal Kombi Arıza Kayıt

Ardahan Artvin Bartın Burdur


Kombilerin kullanımında yaşanabilecek bazı problemler ya da periyodik bakımlarının tam olarak yaptırılmamasından dolayı arızalar ortaya çıkabilir. Regal markası tarafından sunulan kombilerde de bu tür sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu tür sorunlar yaşandığı zaman ise teknik servis desteği alınması son derece önemlidir.


Regal Kombi Servisi Nasıl Seçilmelidir?


Regal kombi servisi hizmetleri sunan firmalar arasından seçim yapacağınız zaman bazı özel detaylara da dikkat etmeniz gerekir. Seçiminizi yaparken sadece arızalar için çözüm sunan firmalara değil, aynı zamanda bakım çalışmalarına da yer açan firmalara başvurmalısınız.


Regal teknik servisi tercihinizi yaparken alanında uzman olan personeller ile hizmet sunan firmalara da öncelik vermelisiniz. Regal markalı ürünlerin arızasını doğru şekilde analiz edebilen ve onarımını hızlı bir şekilde yapabilen personeller ile hizmet sunan firmaları tercih ettiğiniz zaman sorunlarınızın daha güvenilir şekilde çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.


Regal Kombiler Ne Zaman Teknik Servise Götürülmelidir?


Bu tür özel teknik servis firmalarını sadece arıza meydana geldiği zaman değil aynı zamanda her kombinin ihtiyacı olan periyodik bakımlar için de tercih edebilirsiniz. Periyodik bakımı yapılan kombilerin diğer bakımı yapılmayan kombilere göre daha uzun ömürlü olabileceğini ve daha güvenilir bir şekilde çalışacağını unutmamalısınız.


Regal özel servisi hizmetlerinden yararlanmak isterseniz firmalar arasında detaylı bir fiyat karşılaştırması da yapmanız gerekebilir. Kombiler elektrik akımındaki sorunlardan dolayı, kullanıma bağlı olarak ortaya çıkabilecek problemlerden dolayı ve fiziksel darbelerden dolayı arızalanabilir. Bu tür durumlar yaşadığınız zaman kombilerinizi kullanmaya devam etmek yerine mutlaka teknik servise başvurmalısınız. Arızalı olarak çalıştırılan kombiler kısa bir süre içerisinde bir daha onarılamayacak şekilde hasar görebilmektedir. Sizler de teknik servislerden destek alarak kombilerinizi ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin