Lambert Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Lambert Kombi Teknik Servis


Lambert Kombi Arıza Kayıt

Adıyaman Bartın İzmir Karaman


İklimlendirme sektöründe 50 yılı aşkın tecrübesi ile Baymak, kombi denince Türkiye’de ilk akla gelen markalardan biridir. Yaygın bayileri ve satış noktaları ile ürünlerinin kullanıcılarla daha kolay buluşmasını sağlayan Baymak, sunduğu garanti süreleri ile de kullanıcıları memnun ediyor. Baymak’ın üretimini yaptığı kombilerde, kullanıcılara sunduğu marka alternatiflerinden biri olan Lambert, tam yoğuşmalı ve eşanjörlü yoğuşmalı kombi modelleri ile düşük yakıt tüketimi imkânı sunuyor. Lambert kombi servisi hizmetleri kapsamında, baymak Lambert kombi modellerinin montaj, bakım ve onarım faaliyetleri yer almaktadır.


Hangi Lambert Ürünleri İçin Servis Gereksinimi Duyulur


Isınma ve sıcak su elde etme maliyetleri giderek yükselirken, Baymak bünyesinde yer alan Lambert, kombi modellerinin yanı sıra kazan modelleri ile de düşük enerji tüketimi imkânı sunuyor. Lambert kazan modellerinin tüm servis gereksinimleri Lambert kazan servisi hizmeti kapsamında yer almaktadır.


İklimlendirme sektöründe, ısıtma, soğutma, vana, genleşme tankları, kazan, kombi, klima, kalorifer, panel radyatör ve boyler gibi geniş ürün yelpazesi bulunan baymak firmasının Lambert boyler ürünleri, ileri teknolojisi ile uzun süreli kullanım ömrü olan ürünlerdir. Ancak zaman zaman kullanımlara bağlı olarak görülebilecek çeşitli arızalar olabilir. Bu arızaların onarımı, boylerlerin bakımı ve montajı ile ilgili tüm işlemler ise Lambert boyler servisi hizmetleri kapsamında ele alınmaktadır.


Lambert Teknik Servisi Neden Tercih Edilir


Isınma ve sıcak su elde etme ürünleri sunan Lambert, kullandığı ileri teknoloji ile dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler sunuyor. Bu ürünlerin dayanıklılığını ve ilk günkü performansını uzun yıllar koruyabilmesi için ürünlerin düzenli bakım ve temizliklerinin yapılması gereklidir. Lambert özel servisi hizmetleri ile bu ürünlerin periyodik bakımları yapılmaktadır.


Lambert ürünlerinde; kullanım şekli, tesisat problemleri veya ürün kaynaklı olarak meydana gelebilecek çeşitli arızaların giderilmesi için teknik bilgi ve deneyim gereklidir. Lambert teknik servisi, Lambert ürünlerinin güvenli bir şekilde onarımını sağlamak üzere verilen bir hizmettir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin