Balıkesir Baymak Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Baymak Kombi Teknik Servis Balıkesir


Baymak Kombi ServisMerkez Bigadiç Susurluk


Türkiye'nin ısıtma ve soğutma teknolojileri sektöründe lider ve köklü şirketi BAYMAK, 2013 yılında BDR Thermea Grup ile güçlerini birleştirmiştir. Hollanda merkezli BDR Thermea Grup iklimlendirme sektöründe Avrupa’nın ilk 3 şirketinden biridir. BAYMAK teknik servisi, tüm iklimlendirme ürünlerine hizmet vermektedir. Markanın ısıtma ürün yelpazesinde; yoğuşmalı kombi, duvar tipi/yer tipi yoğuşmalı kazan, kat kaloriferi, panel/havlu radyatör ve genleşme tankları, su ısıtıcıları kategorisinde; şofben, termosifon, termoboyler, gazlı şofben yer alır. Soğutma grubunda merkezi sistem split klimalar, salon tipi klima modelleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. BAYMAK, güneş kolektörleri, biomass kazanlar, fotovoltaik sistemler gibi, yenilenebilir, verimli, ekonomik ve çevre dostu teknoloji üzerinde çalışmalarına devam etmektedir.


BAYMAK Teknik Servisi Hizmet Birimleri


BAYMAK ısıtma ve soğutma sistemi ürünleri olan klima, kombi, şofben, termosifon, kazan gibi cihazlar, standart kurulum ile tüketicisine uzun yıllar hizmet eden dayanıklı, verimli ve ekonomik ürünlerdir. Buna rağmen, her makine veya cihaz için geçerli olan faktörler BAYMAK servisi tamir ve bakım ihtiyacını gündeme getirir.


BAYMAK klima tamir ve bakım servisi: Uygun olmayan sistem boyutlandırma, uygun olmayan hava akışı ve kanal kaçağı gibi yaygın kurulum sorunları veya toz ve nem gibi çevresel şartlar, klima verimini ve kapasitesini düşürebilir. Baymak klima servisi desteği alarak mevcut ve muhtemel sorunların giderilmesini sağlayabilirsiniz.


BAYMAK kombi tamir ve bakım servisi: Kombi arızalarının pek çok nedeni olabilir; kombi cihazının altından su sızıntısı, gürültülü çalışma, ateşleme yapmama, panellerin ısınmaması gibi şikâyetleriniz varsa muhtemel bir kombi arızası söz konusudur. Baymak kombi servisi uzmanları ile durum tespiti, kombi tamiri ve bakımı için iletişime geçmeniz önerilir.


BAYMAK kazan tamir ve bakım servisi: Kazanlar, özellikle yüksek miktarda kullanım ihtiyacı olan işyeri ve evlerde sürekli sıcak su temini için ideal cihazlardır. Zaman içinde sıcak su alamama, ateşleme yapmama gibi tipik sorunlar olabilir. Baymak kazan servisi teknisyenleri tarafından gerekli müdahaleler yapıldığında kazanınızdan maximum performans almaya devam edebilirsiniz.


BAYMAK şofben tamir ve bakım servisi: Anında sıcak su ihtiyacı olduğunda şofbenler daha pratik cihazlardır. Şofben arıza nedenleri, çoğu zaman kötü kablolama ve bağlantı sorunları ile ilgilidir. Zaman içinde bazı parça değişimleri gerekebilir. Baymak şofben servisi teknik birimi herhangi bir sorun yaşadığınızda kısa sürede şofbeninizi normal işlevlerine döndürebilir.


BAYMAK termosifon tamir ve bakım servisi: Evsel kullanımda depolu bir şofben, sıcak su ihtiyaçları için popülerdir. Termosifonlarda olası arızalar, genellikle zamanla tank içinde biriken kireç ve tortullar nedeni iledir. Bu, bazı parçaların deformasyonuna neden olabilir. Baymak termosifon servisi, cihazınıza uygun bakım ve tamir önerileri getirecektir.


En Yakın BAYMAK Teknik Servisi


Kombi, termosifon veya klima ünitenizde bir arıza olduğunda arızanın hemen giderilmesi günlük rutininizin aksamaması için çok önemlidir. Bu hassasiyetin farkında olarak, ısınma, serinleme veya sıcak su gibi temel ihtiyaçlarınızın kesintiye uğramaması için Baymak teknik servisi, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit, Kütahya gibi pek çok il ve noktaya 7/24 acil hizmet sağlamaktadır. Size en yakın Baymak özel servisi için müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. İkamet adresinizin nerede olduğunun bir önemi olmaksızın istediğiniz gün ve saat için randevu programlayabilirsiniz. En iyi tamir ve bakım hizmeti kalitesini bulacağınızdan emin olabilirsiniz.


Güvenlik bizim en büyük önceliğimizdir, bu yüzden klima, kombi, şofben, kazan ve termosifon cihazlarınız için yalnızca ülke çapında en iyi teknik servis ekibini ve orijinal parçaları kullanıyor ve de yapılan tüm işlemler için 1 yıl garanti veriyoruz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin