Kahramanmaraş Viessmann Kombi Servis

Kombi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Viessmann Kombi Teknik Servis Kahramanmaraş


Viessmann Kombi ServisEkinözü Nurhak Türkoğlu


Almanya merkezli Viessmann, uluslararası endüstriyel ısıtma ve soğutma sistemleri üreticilerinden biridir. Merkezi sistem kombi, endüstriyel kazan ve klima sistemleri ile 100 yıldan fazla bir süredir sektöre hizmet eden Viessmann özel servisi, 12 ülkede 23 şirketi, 74 ülkede dağıtım şirketleri ve temsilcilik ofisleri bulunan büyük bir markadır. Bu aile işletmesi 12.000 çalışana sahiptir ve üretiminin % 54'ü yurtdışında olan grubun cirosu 2,5 milyar Euro'dur. Kapsamlı ürün çeşitleri, enerjinin verimli kullanılmasına, maliyetleri azaltmaya, kaynakları ve çevreyi korumaya odaklıdır. Viessmann, 2015 yılında Red Dot Award ve German Design Award model kazanları için birçok ödül almıştır.


Viesmann Kazan Tamiri ve Bakımı - Tipik Viessmann Kazan Sorunları


Viesmann, özellikle endüstriyel ısıtma sistemleri ile anılan bir markadır. Viessmann kazan servisi uzmanlığı ile kurulan sistem, mükemmel şekilde çalışır. Zamanla sistemde kullanıma ve çevresel şartlara bağlı olarak çeşitli deformasyonlar olabilir. Viessmann kazan modeliniz, özellikle eskiyse sorun, brülör, ısı eşanjörü, fan gibi aksamlardan kaynaklanıyor olabilir.


Radyatörler soğuk veya yeterince ısınmıyor: Bu sıcaklık kontrolünün veya su dolaşım probleminin olduğuna dair bir kazan arızası belirtisidir. Viessmann teknik servisi teknisyenlerinin, yön değiştirme vanası, brülör, ısı eşanjörü, pompa ve fan gibi parçaların değişimini gerektirebilir.


Gürültülü ısıtma pompası veya soğuk su dönüş boruları: Kirle tıkanan borular veya hava kaçıran bir ısıtma pompası problemi olabilir. Pompanın temizlenmesi ve hasara karşı denetlenmesi veya su sirkülâsyonu artışı sağlamak için akış ayarlarının değiştirilmesi gerekebilir. Bu teknik işlemlerin Viessmann kazan servisi uzmanlarınca yapılması önemlidir.


Kazan ateşleme yapmıyor: Viessmann kazan, ateşleme yapmıyor ve kazan ısınmıyorsa brülörün kalıntılarla tıkanması arızaya neden olmak için yeterlidir. Bununla birlikte, hava basıncı sensörüyle ilgili bir sorun olması daha olasıdır. Brülörün temizlenmesi ve kontrol edilmesi ya da hava basıncı sensörünün Viessmann kazan servisi tarafından test edilmesi gerekir. Yeni bir sensör, kabloların tamir edilmesi veya değiştirilmesi anlamına gelebilir.


Viessmann Kombi Özellikleri - Viessmann Kombi Tamir ve Bakımı


Tüm kombi tiplerinde olduğu gibi, Viessmann kombilerde sıcak su tankı veya silindir için yer gerekmez. Viessmann kombilerin hepsi A sınıfı enerji tasarrufludur ve her bir kombi, sessiz, kompakt ve oda / çevre sıcaklıklarına göre uyarlanabilirdir. Viessmann kombi modelleri için üstün bir teknoloji söz konusudur, ancak her kombi tipinde olduğu gibi olası sorunlar vardır.


Arıza nedenleri ile Viessmann kombi tamir ve bakımı için işaretler:


- Suyun ısınmaması: Kırık diyaframlar ve hava kilitleri, motorlu vanaların arızası, termostatla ilgili sorunlar veya düşük su seviyeleri gibi çeşitli şeylerden kaynaklanabilir.
- Sızıntı ve damlama: Kırık bir parça veya aşınmış bir conta olması büyük olasılıkla, ancak suyun sızdığı yere bağlı olacaktır. - Pilot ışığının sürekli sönmesi: Gaz kaynağını durduran 'termokupl' kırılabilir.
- Düşük veya yüksek basınç: Sistemde su kaçağı olabilir, basınç emniyet vanasının değiştirilmesi gerekir veya radyatörlerin Viessmann kombi servisi bakım çalışmalarına ihtiyacı vardır.
- Kendi kendine kapanma: Düşük su basıncı, termostatla ilgili bir sorun, kapalı bir vana, hava veya sistemdeki suyu düzgün şekilde dolamama nedeniyle su akışı eksikliği olabilir.


Size En Yakın Viessmann Servisi


Viesmann merkezi sistem kazan, kombi, klima gibi nitelikli ürünlere sahipseniz, Viessmann servis kalitesi de sizin için o kadar önemlidir. 30 yılı aşkın süredir kombi, klima, kazan tamir ve bakım servisi hizmeti sunarak kazandığımız; yüksek bilgi ve deneyim potansiyelidir. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Balıkesir, Konya dâhil Türkiye'nin birçok yerine hizmet vererek servis ağına sahibiz. 7/24 servis hizmeti ve desteği ile ihtiyacınız olduğu her anda yanınızdayız!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

Bizi Takip Edin